Рослинна риба та морепродукти від Good Catch вже в Україні

10 февраля 2021 в 15:00

5917

Рослинна риба та морепродукти від Good Catch вже в Україні

Американський бренд Good Catch виходить на український ринок з продуктами у вигляді рибних котлет на рослинній основі. Ексклюзивний дистриб'ютор інновації — компанія "Вест Мілз".


Зі стрімким ростом популярності продуктів на рослинній основі, споживачі хочуть ще більше альтернатив. Так для задоволення споживчого попиту компанія Вест Мілз виводить на ринок американський бренд Good Catch. Нагадаємо, що, крім того, Вест Мілз представляє в Україні бренд рослинного м’яса Beyond Meat, що протягом року здобув велику популярність серед поціновувачів здорового харчування, спортсменів, вегетаріанців та любителів новинок.

Рослинна риба — безпечна, корисна та смачна альтернатива. Вона забезпечує необхідну кількість білку, вона насичена Омега-3, а також відзначається нульовим вмістом ртуті, відсутністю неприємного запаху, антибіотиків та мікропластику, що дуже часто присутні у звичайній рибі. До того ж це зменшує кількість екологічних проблем, що виникають через надмірний вилов риби.

Наші партнери з нетерпінням чекали на цей продукт, тож зараз ми проводимо щоденно до 10 дегустацій з шеф-кухарями ресторанів, які першими запропонують своїм клієнтам цей інноваційний продукт — рибу майбутнього,

говорить CEO та співзасновник компанії "Вест Мілз" Станіслав Луцкович.

Good Catch — перший інноваційний бренд рослинної риби та морепродуктів у світі. Рибні котлети виготовляються із суміші з шести бобових: сочевиця, боби, горох, нут, соя та фава. Вони мають таку ж текстуру, смак та харчову цінність, що і звичайні рибні, при цьому не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Засновники компанії, шеф-кухарі Чад та Дерек Сарно, стверджують, що вони цілеспрямовано уникають засудження людей, які споживають тваринне м'ясо та рибу. Навпаки створюють чудові на смак продукти на рослинній основі для всіх, від веганів до всеїдних.

Також читайте: Рослинне м’ясо в Україні. Все, що ви хотіли знати

У січні 2020 року в Нью-Йорку виробник рослинних морепродуктів отримав $ 32 млн в рамках фінансового раунду серії B. Серед стратегічних  інвесторів Good Catch: Greenleaf Foods та 301 INC, венчурне відділення General Mills. Компанія отримала інвестиції ще й від таких зірок, як Періс Хілтон, Вуді Харрельсон та Ленс Басс.

Вже у лютому котлети Good Catch можна буде спробувати в усіх найпрогресивніших українських ресторанах, серед яких: мережа азіатських ресторанів Кітайка, Еко Буфет, Альтруіст, ZELYONKA, Gremio Grill, Зелений кит, Sky Garden, Євразія, Ketchup Room, Avocado Cafe, Вегануті, Orang Utan, Green 13, Yizha, Queen та онлайн доставка бургерів Beyond Meat у Києві, а також веганська мережа Om Nom Nom у Львові, Varburger у Дніпрі, GreenFood, Benedict, Jord, Live.Love.Avocado у Харкові та True cafe, Barco, ZOZH, Мінімаліст, Вилки-палки, Chill Out Vegan, Vegan.od.ua в Одесі. 

Також читайте: Прибуткова аквакультура: ТОП-6 інноваційних рішень

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх