Основою для здорових та рівномірних сходів є якісний насіннєвий матеріал. Нові можливості для фермерів

3 июля в 15:00

525

Основою для здорових та рівномірних сходів є якісний насіннєвий матеріал. Нові можливості для фермерів


Підготовка якісного насіннєвого матеріалу є однією з ключових складових успішного врожаю. Компанія Carefield пропонує інноваційне рішення для фермерів, які прагнуть отримати високоякісне насіння без зайвих витрат і виїздів із господарства. Завдяки мобільному комплексу Dorez фермери можуть здійснювати очистку, калібрування та протруювання насіння прямо на місці. 

Економно та якісно Завдяки підтримці Програми USAID АГРО ця технологія доступна навіть для мікро-, малих та середніх господарств, адже вони можуть заощадити до 85 % на отриманні послуги. 

Комплекс Dorez дозволяє проводити калібрування та очистку насіння від домішок, дрібного та битого зерна. Визначальним показником якості посівного матеріалу є маса 1000 насінин.

Соя Озима пшениця Ярий ячмінь Горох
150 — 170 г. 44 — 48 г. 45 — 50 г. 150 — 300 г.

 

Правильно налаштований агрегат забезпечує отримання зерна з потрібними показниками маси та без сміттєвих домішок. Ретельно відібране зерно має високий показник схожості та енергії проростання, близький до 100%, що гарантує відмінні сходи. 

Мобільний комплекс Dorez RT 354 оснащений сепаратором трієрного типу, який забезпечує очистку та калібрування зернової суміші на фракції за розмірами, аеродинамічними властивостями та іншими ознаками. Процес відбувається на похилому циліндрі, що включає чотири решета, які обертаються на зразок трієра, одночасно видаляючи легкі домішки і пил повітряним потоком.

Якщо зерно ретельно відібране, то показник схожості та енергії проростання має теж бути високим, близьким до 100 %. Чим вищий цей показник, тим кращі сходи у Вас будуть. 

Протруєння насіннєвого матеріалу та захист від хвороб

На поверхні, всередині насінини та в міжнасіннєвому просторі можуть зберігатися життєздатні збудники хвороб.

Для уникнення захворювань при вирощуванні культур необхідно протруювати насіння. Це знищує внутрішню та зовнішню інфекцію, захищає насіння та проростки від повторного зараження інфекцією з ґрунту, а також знижує ймовірність пліснявіння та загнивання насінин при проростанні. 

Завдяки комплексу Dorez фермери отримують: 

  • якісну очистку, калібрування та протруєння насіння за один прохід;.
  • постійний контроль процесу, оскільки роботи проводяться на базі замовника;.
  • відсутність додаткової логістики – немає потреби в перевезенні насіння на завод. 
  • можливість одночасної обробки двома препаратами.

Комплекс Dorez від компанії Carefield — це сучасне рішення для підготовки насіннєвого матеріалу, яке забезпечує високу якість насіння та значну економію коштів і часу. Завдяки підтримці Програми USAID АГРО технологія стала ще доступнішою для українських фермерів, сприяючи розвитку аграрного сектору та підвищенню врожайності.
Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх