Мобільний додаток, що за допомогою штучного інтелекту аналізує різні штами канабісу

13 августа 2019 в 13:30

2489

Джерело фото: approveflow.com

Джерело фото: approveflow.com

Namaste Technologies — компанія, яка розробила безкоштовний застосунок, що дозволяє оцінити вплив конкретного штаму канабісу на людину з різними симптомами захворювань.


Namaste Technologies запустила застосунок Uppy, який використовує технологію штучного інтелекту для аналізу впливу канабісу при різних медичних потребах та схемах споживання.  Це дозволяє сформувати рекомендації, які б відповідали персональним потребам споживача. 

Користувачі можуть робити примітки в застосунку щодо свого досвіду використання різних штамів медичного канабісу. Це дозволить дізнатись, який штам найбільш ефективний для того чи іншого виду захворювань.

Попит на коноплю зростає швидкими темпами, однак сьогодні не вистачає даних щодо унікальних характеристик різних штамів канабісу. 

Також читайте: Як органічне землеробство підвищує якість канабісу

У минулому не було можливості проводити дослідження впливу марихуани, збираючи інформацію від споживачів. Люди, які купували канабіс нелегальним способом, не могли дізнатись особливостей конкретного штаму.

Namaste Technologies надає споживачам необхідні інструменти, які дозволяють вказати: 

  • позитивний чи негативний вплив кожного штаму канабісу на захворювання;
  • час, коли приймали упродовж доби;
  • дозування. 

Компанія збирає всі ці дані анонімно та використовує їх для машинного навчання, щоб повідомляти пацієнтів з аналогічними симптомами про результативність того чи іншого штаму. 

В майбутньому Namaste Technologies сподівається перетворити користувачів мобільного додатку Uppy на покупців канабісу через платформу CannMart, яка також є власністю компанії.

Як тільки компанія інтегрує Uppy в CannMart, користувачі матимуть змогу шукати штам, який відповідає їхнім потребам. Для цього буде потрібно тільки натиснути на рекомендацію, і додаток автоматично направлятиме до CannMart для покупки лікарського засобу.

Також читайте про роботів, які збирають легальний канабіс

Джерело: agfundernews.com

 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх