DroneUA спільно з НУБІП відкрили “Академію інновацій XAG”

10 августа 2022 в 12:00

5405

DroneUA спільно з НУБІП відкрили “Академію інновацій XAG”

Компанія DroneUA разом з НУБІП офіційно розпочали спільний навчально-практичний проєкту, який має на меті забезпечити студентам доступ до передових технологій в процесі навчання. Нині попит на фахівців, які вміють працювати з робототехнікою в агросекторі зростає шаленими темпами.


Перед початком навчального року представники аграрних інноваційних рішень відкрили спільний навчально-практичний проект "Академія інновацій XAG". Урочисте відкриття сучасної “Лабораторії безпілотних рішень при кафедрі агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О І Душечкіна. відбулося 9 серпня 2022 року.  Поки це єдиний проєкт в Україні, який дозволяє опановувати інновації студентам і навчатися у виші, відразу використовуючи передові технології, такі як дрони-обприскувачі.  

За підтримки партнера, світового лідера з виробництва дронів-обприскувачів та робототехніки в агро компанії XAG, створили високотехнологічний простір, де студенти можуть:

  • проводити практичні навчання з використанням дронів-обприскувачів, систем автопілотування та іншої робототехніки в агро;
  • спілкуватися з практиками та експертами ринку, отримуючи максимально робочі поради та досвід, з яким будуть готові працювати на підприємствах ще в процесі навчання;
  • занурюватися в передові практики та технологічні рішення від XAG, тим сами стаючи затребуваними спеціалістами на міжнародному ринку.

Нині в Україні зростає запит на кваліфікованих спеціалістів, які ще зі студентських років мають базову прикладну освіту та вміння працювати з інноваціями, особливо дронами-обприскувачами.

Попри надзвичайно складний сезон , аграрії продовжують впроваджувати робототехніку у виробництво. Агродрони демонструють зростання попиту враховуючи значну економію пального, економію води, економію пестицидів.

Читайте також: DroneUA: від агросектору до аеророзвідки ЗСУ

Ми, як вітчизняний бізнес, як компанія-інтегратор, бачимо в такій співпраці нашу стратегічну місію — відкривати доступ до інноваційних технологій. Висококваліфіковані спеціалісти — це наша візія на наступні роки і ми вдячні нашим професійним партнерам НУБІП / NULES, за можливість крокувати пліч-о-пліч. На початку нового навчального сезону відкриття “Академії інновацій XAG” — це дуже символічна подія і ми впевнені, що далі будуть нові спільні досягнення

зазначив Валерій Яковенко, компанія DroneUA.

Академія інновацій — це освітньо-практичний проєкт, який реалізовується за підтримки бренду XAG, в рамках Меморандуму про співпрацю компанії DroneUA та Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Мета проєкту: підвищити якість підготовки фахівців шляхом доступу до передових роботизованих технологій та екосистемних рішень для сільського господарства.

Проєкт реалізовується на базі Кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна та включає тісну співпрацю бізнесу та університету в процесі: 

  • розробки профільних навчальних програм та курсів, які базуються на технологіях використання дронів та роботизованої техніки в агро;
  • проведення експертами бізнесу практичних занять, презентацій та демонстрацій;
  • забезпечення доступу студентів до робототехніки;
  • проведення спільних наукових досліджень.

Наші партнери зацікавлені у підготовці високоякісних фахівців, і саме за їх підтримки аграрний сектор забезпечує Україні значну стійкість, що дасть можливість країні реалізуватися як велика європейська держава, вітаючи учасників конференції

зазначив ректор НУБІП Станіслав Ніколаєнко.

Читайте також: Дрон замість трактора: внесення гранульованого інсектициду на 42 га за 2,5 години

Академія інновацій XAG — це сучасна лабораторія агробіологічного факультету, яка комплектується дронами-обприскувачами та супутніми інноваційними рішеннями бренду XAG з метою забезпечення практичної бази підготовки дипломованих фахівців. 

Першим етапом стає відкриття «Лабораторії безпілотних технологій», на базі якої студенти навчатимуться та практично опановуватимуть технологію дронів-обприскувачів. Далі партнери готують низку спільних активностей, які сприятимуть досягненню цілей. 

В 2020 році було відкрито Лабораторію точного землеробства за підтримки компанії AgriLab, на базі якої розпочалося навчання спеціалістів агробіологічного факультету за новою спеціальністю «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві».

Лабораторія безпілотних технологій» – фактично це той локальний осередок, на базі якого студенти зможуть в процесі навчання ознайомлюватися з передовими рішення в робототехніці для агробізнесу від лідера ринку бренду XAG. Робототехніка стане основою агровиробництва, а відтак – фахівці, які мають практичну і теоретичну базу зі студентських лав – матимуть високий попит на ринку. Дрони-обприскувачі – це 95% економії води, 90% економії пального, - 30% економії пестицидів

сказав Валерій Яковенко, компанія DroneUA.

Отже, «Академія інновацій XAG» — це довгострокова перспектива, яка дасть змогу закріпити кардинально інноваційні підходи в сільському господарстві.

 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх