Агробізнес 2018: Агро чи Бізнес?

3 сентября 2018 в 17:50

3282

Агробізнес 2018: Агро чи Бізнес?

Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” та агенція UCABevent проводять IX Міжнародну конференцію “Ефективне управління агрокомпаніями” (LFM).


Основні теми конференції  “Ефективне управління агрокомпаніями”

На заході будуть розглянуті актуальні проблеми галузі. Зокрема, особливу увагу приділять наступним темам:

  • генетичне редагування агробізнесу: балансування між фермерством та бізнесом;
  • інновації як виклик. R&D чи пошук готових ідей (Corporate Venture);
  • у пошуках оптимального розміру: міжсекторіальний досвід;
  • корпоративна соціальна відповідальність (CSR): більше ніж “благодійність”.

Ключові спікери заходу

Міхаель Хорш, засновник, генеральний директор, Horsch (Німеччина). Видатний конструктор та інноватор, співвласник компанії сімейного типу з виробництва с/г техніки, що має щорічний обіг півмільярда євро; стратег та футуролог.

Ми з моїм братом дуже “агресивні” підприємці. Постійно критикуємо один одного, ставимо перед собою виклики. Завдяки цьому ми створюємо середовище, яке мотивує нас ставати більш інноваційними. Наша команда робить неймовірні речі на науково-дослідному полі розміром в 6 тис. га. Компанія ставить перед собою декілька ключових завдань. По-перше, це повна автоматизація, і ми говоримо саме про роботизацію підприємства. Якщо брати до уваги наш R&D відділ, то ми використовуємо багато нових технологій, зокрема програми симуляції, 3D-принтери тощо. Комп’ютерні симуляції забезпечують нас більш точними даними, аніж випробування в польових умовах. По-друге, компанія намагається знайти баланс між використанням ЗЗР та механічною культивацією для того, щоб піклуватися про навколишнє середовище

ділиться робочими моментами Міхаель Хорш

Фабіо де Резенде Барбоса, генеральний директор, NovAmerica (Бразилія). Фабіо де Резенде Барбоса працював у Франції, Тайвані, Кореї та Австралії. У 2005 році повернувся на батьківщину, а уже в 2008 році був призначений відповідальним за всі операції компанії NovAmerica у Бразилії. Сьогодні NovAmerica є найбільшим незалежним виробником цукрової тростини із земельним банком 85 тис. га та має посіви зернових культур (соєвих бобів та кукурудзи) на 5 тис. га.

Сьогодні всі замовлення обробляються за допомогою програмного забезпечення. Ділове спілкування все більше переходить в цифровий формат: через соціальні мережі чи мобільні додатки. Раніше погодження окремого процесу займало від 15 до 20 днів, а сьогодні 78% відкритих питань закриваються протягом 2. Наша ціль – 100% в день поданої заявки

акцентує увагу на технологіях, які вже змінили процес управління та роботу в NovAmérica Фабіо де Резенде Барбоса

Клеман Куссенс, генеральний директор, Agro KMR (Франція-Україна). Компанія обробляє близько 11 тис. га землі у Дніпропетровській області силами всього 42 працівників, що в 4-5 разів менше, ніж у середньому по Україні. Підприємство з французькими інвестиціями в Україні працює вже 12 років, використовуючи новітні технології і демонструючи високі показники продуктивності. Злагоджена колективна робота професіоналів — ось основний секрет успіху Agro KMR. Основні принципи кадрової політики компанії – це побудова команди на людських відносинах та взаємоповазі.

В Україні є люди, котрі хочуть працювати, та великі площі родючих чорноземів – саме ці два компоненти забезпечують високу ефективність агробізнесу. Ми мотивуємо наших працівників як фінансово, забезпечуючи належний рівень оплати, так і надаючи гідні умови праці та соціальне забезпечення

коментує Клеман Куссенс

Другий день конференції LFM проходитиме у форматі польової події, де буде представлено 25 провідних брендів с/г техніки.

Місце проведення: виробничий павільйон агрохолдингу Агро-Регіон”, вул. Соборна, 59, с. Велика Олександрівка, Бориспільський район, Київська область.

Дата: 19-20 вересня 2018 року

Реєстрація: за посиланням

З питань участі у події звертайтесь:

тел.: (044) 236-21-10, 236-21-13

електронна пошта: derdiichuk@ucab.ua

Детальніша інформація про захід:  lfm.com.ua

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх