Визначаємо найкращих: нове опитування в рамках бізнес-премії “Вибір року AGRO”

11 апреля в 07:36

1085


Організатори бізнес-премії “Вибір року AGRO” запрошують представників АПК взяти участь у визначенні лідерів сфери агробізнесу в Україні за 2024 рік. Підтримайте компанії, які зробили значний внесок у розвиток агробізнесу країни!

Головна бізнес-премія країни "Вибір року" впродовж 24-х років досліджує ринок та здійснює зріз уподобань споживачів щодо торгових марок, виробників та дистриб'юторів. Цього року стартує нове опитування у сфері AGRO в рамках бізнес-премії

Головна мета проєкту "Вибір року AGRO" — проведення дослідження, яке допоможе визначити найкращі товари та послуги у сфері АПК на українському ринку. 

В опитуванні беруть участь експерти ринку, профільні маркетологи, агромедійники та представники агропромислового комплексу.

Долучайтесь до цієї ініціативи та зробіть свій внесок у визначення лідерів та успішних практик агробізнесу України у 2024 році.

Результати опитування будуть опубліковані в медіа. Переможців вітатимуть на церемонії вручення престижних нагород "Вибір року AGRO". 

Переходьте до ОПИТУВАННЯ з визначення лідерів агробізнесу!

__

“Вибір року” в Україні головна бізнес-премія країни. Завдання і ключова мета премії – методом комплексного дослідження споживчих уподобань виявити найкращі товари та послуги, які є №1 у своїй категорії. Щороку за результатами опитувань у рамках премії організатори публікують список найкращих торгових марок, компаній і виробників, на які орієнтуються мільйони споживачів по всій країні. Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх