Як готували шикарні фото дронів у сніговій пустелі для новини Drone.ua та “Роботизованих агросистем”

17 февраля 2022 в 14:20

3938

Креативність та трішки завзяття можуть перетворити комерційну угоду у крутий інформаційний привід. Показуємо приклад того, як новину можна подати таким чином, щоб вона отримала вдвічі більше переглядів, ніж могла б без цих старань.


Тернопільська компанія “Роботизовані агросистеми” замовила чергову партію дронів XAG. Їх менеджмент міг би просто повідомити про це у соцмережах — І це було б черговим нецікавим повідомленням, яких ми достатньо бачимо щодня у стрічці.

Але компанія вирішила перетворити новину на інформаційний привід.

Що відрізняє новини від хвалькуватих повідомлень? У новинах є сенс

Щоб зробити з закупки дронів бомбову новину, команді з Тернополя разом з Drone ua довелося потрудитися. 

Вони звезли у поле кілька десятків десятків дронів та влаштували зйомку на півдня. Крім того, новина була не лише про чергову покупку партії дронів. У “Роботизованих агросистемах” порахували весь парк власних дронів, і вийшла цифра, яка вже дійсно вражає: більше 100 дронів. Це найбільший парк дронів-оприскувачів у Європі. 

Новину проілюстрували шикарними фотографіями дронів у засніженому полі. Під час зйомок якраз пішов сніг, що додало фото надзвичайної атмосфери у кожному кадрі.

Команда Drone.ua поділилася з Aggeek цілим архівом фото, на якому видно, як піарникам та менеджменту обох компаній довелося заморочитися, аби отримати круті фото.

Півдня роботи у полі дали свій результат — купу класних фото і дійсно помітну та ефективну новину.

Для того щоб вивезти півсотні дронів, знадобилось 5 машин

Спочатку дрони треба було перенести в поле

Дрони треба було розташувати правильно — щоб виглядало ефектно

Деякі фото нагадували пейзаж зоряних війн 

(Фото StarWars.com)

Дрони — як птахи: ходять гуськом

Червоний колір корпусу, особливість дронів XAG, додав видовищності знімкам на снігу

Готується злетіти

Результат 

Підготовлена з такою старанністю новина за тиждень отримала майже 1000 переглядів, а інші, “звичайні” новини зазвичай отримують вдвічі менше переглядів за той самий час. 

Якщо хочете зробити дійсно вражаючу новину, треба… 

…подумати як її перетворити на значущий інформаційний привід. Типовий прес-реліз про купівлю черговою компанією чергової партії дронів не зайде. А от новина про найбільший у Європі парк дронів + видовищний фотовіт зайшов. 

Якісний контент потребує інвестицій, часових та грошових, але на нашому прикладі з дронами можна переконатись, що в цьому є сенс. 

Про що саме треба подумати? 

  1. Чим унікальний ваш інформаційний привід? Що вирізняє його з-поміж інших новин? 
  2. Як ви можете нестандартно, креативно подати стандартну інформацію?  
  3. Що треба організаційно зробити, щоб так її подати? 

Ось кілька прикладів. 

Влаштовуєте інвент з дійсно унікальним спікером, носієм важливих знань? Підготуйте невелике відео, де він дає професійні відповіді на важливі для аудиторії питання. 

Робите велику закупівлю техніки? Підготуйте фотозвіт, розкажіть, чому обрали цю техніку, залучіть до розповіді технічних фахівців, які можуть фахово пояснити її переваги. 

Ви стартап і отримали інвестиції? Зробіть практичну сесію питань та відповідей з потенційними клієнтами. Говоріть про їх проблеми, а не про ваш продукт чи інвестиції. Ненав’язливо повідомте і цю новину, впишіть її у контекст, а не будуйте івент навколо неї. Обов’язково розкажіть, як ці інвестиції позитивно вплинуть на ваш продукт. 

Допоможемо вам перетворити звичайну новину на ефективну 

Якщо у вас є цікава новина, напишіть нам в Aggeek і ми з радістю опублікуємо її або допоможемо з простої інформації зробити яскравий інформаційний привід. Наша пошта aggeek.net@gmail.com.

Читайте також: Як опублікувати новину для Аггік? 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх