В Україні запрацював новий безкоштовний сервіс із розробки бізнес-планів для аграріїв

8 сентября 2023 в 16:00

4373

В Україні запрацював новий безкоштовний сервіс із розробки бізнес-планів для аграріїв

Як фермеру автоматизувати роботу з бізнес-планом для отримання фінансування?


Проєкт “Ютека.Агробізнес” розробив онлайн-портал, який спростить життя агровиробника для отримання кредитного, грантового фінансування. Це прозорий відгук про фінансовий стан підприємства на етапі подання документів для залучення мікрокредитів і грантів. 

Бізнес-план — це універсальний інструмент, який дозволяє не тільки залучити кошти, а й компас для самого підприємця, що допомагає зрозуміти на якому етапі в його бізнесі щось пішло не так і, як цього уникнути. В умовах нестачі обігових коштів новий безкоштовний сервіс допоможе аграріям знизити відсоток відмов для фінансування

Які послуги може отримати аграрій на платформі? 

На платформі “Ютека.Агробізнес” підприємець може зібрати бізнес-план під ідею нового або існуючого бізнесу, направити на розгляд і отримати консультації з обліку та оподаткування отриманих коштів від банку для агробізнесу. 

У квітні ми проводили з AGGEEK захід і тоді ж сказали, що в кінці липня запускаємо наш проект. Проте дещо запізнились, але все ж таки запустили в серпні. Вже зараз можна генерувати перший бізнес-план, який розроблений спільно з Антоніною Кутовою, керуючою партнеркою Pro Capital Investment, консультантом Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО.

Ми повністю базувалися на досвіді Антоніни, на практичних засадах та опитуваннях, які проводили спільно, а вже технічну реалізацію ми вже взяли на себе. Як на мене, ми навіть перевершили те, що хотіли з самого початку зробити. Настільки гнучка система виявилась, що зараз можна завантажувати будь-який шаблон для генерації бізнес-планів і він просто на очах генерує за декілька секунд готовий документ,

Денис Позов — співзасновник та директор Uteka.ua 

Платформа “Ютека.Агробізнес” співпрацює з компанією AgroApp, яка автоматизує та прискорює процес оформлення кредиту для агробізнесу. Аграрію не потрібно нікуди їхати, адже він може отримати рішення щодо фінансування відразу на онлайн-платформі. За рекомендаціями та методологією Національного банку підприємець може перевірити кредитоспроможність для компанії на сайті Uteka (якщо є три роки фінансової звітності). 

Ми не можемо стовідсотково сказати, що банк відмовить або надасть кредитування вам, тому що у нього є ще додаткові критерії. Проте за методологією Нацбанку ми зробили критерії, прописали на нашому сайті, вони у відкритому доступі і кожен може їх переглянути і зорієнтуватися. Алгоритм відбувається протягом 2-3 хвилин

Денис Позов — співзасновник та директор Uteka.ua.

Крім того, наразі кредитування в країні функціонує досить повільно. І все більше люди звертають увагу на грантові програми, бо вони є сьогодні найбільш дієвим інструментом залучення фінансування. За словами Антоніни Кутової, з кожним роком можливості грантів будуть більш розширені та доступніші. Отже, треба якомога раніше почати розбиратися у питаннях правильності заповнення заявок і оформлення бізнес-планів. 

Бізнес-план — це досить універсальний інструмент, тобто це не є покрокова інструкція відкриття бізнесу, а це є фактично інструкція управління бізнесу і інструмент залучення фінансування для реалізації цієї бізнес-ідеї. Тому ми вирішили запропонувати три продукти для різних цільових аудиторій в залежності від їх запиту,

Антоніна Кутова, керуючий партнер Pro Capital Investment, консультант Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО.

Хто може скористатися послугами “Ютека. Агробізнес”?

Скористатися новим сервісом із розробки бізнес-планів можуть малі та середні агровиробники з усієї України. 

Яка вартість послуги? 

Вартість послуги — БЕЗКОШТОВНО поки що. Скористатися нею можна буде через сайт Uteka.

Як згенерувати бізнес-план для вашого господарства, щоб отримати грантове фінансування і не тільки — дивіться в нашому онлайн-мітапі. 

Матеріал став можливим завдяки підтримці Програми USAID з аграрного і сільського розвитку — АГРО.



Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх