В США презентували бургер з “м’ясом” рослинного походження Impossible Burger 2.0

18 января 2019 в 16:35

5587

В США презентували бургер з “м’ясом” рослинного походження Impossible Burger 2.0

В США перші Impossible Burger 2.0 почнуть продаватися в кількох елітних ресторанах, а на початку лютого в усіх закладах-партнерах Impossible Foods.


Нещодавно американська компанія Impossible Foods презентувала бургер з м’ясом рослинного походження Impossible Burger 2.0 на CES, виставці побутової електроніки в Лас-Вегасі.

На думку багатьох саме Impossible Burger 2.0 безперечний переможець CES 2019. Видання Digital Trends назвало бургер Top Tech of CES 2019, а оглядач технологій Дрю Пріндл написав, що Impossible Burger 2.0 — це шедевр харчової інженерії. Технологічний блог Engadget назвав вегетаріанську котлету найбільш неочікуваним продуктом на виставці.

 

Науковці про Impossible Burger. Джерело: youtube.com

Дара Керр з CNET написала, що перша версія смакувала як стейк з Sizzler, а друга як стейк із мармурового м’яса з міста Кобе.

Виконавчий директор Impossible Foods Пет Браун заявив, що компанія зараз працює над створенням вегетаріанського стейка. Відтворити всі відтінки його смаку за допомогою продукції рослинного походження — це справді важка задача.

Наразі крім Америки бургери від Impossible Foods продаються тільки в Гонконзі та Макао, але ще не дістались європейського ринку.

Огляд перспектив розвитку ринку вирощування  штучного м'яса можна знайти тут

Джерело: forbes.com.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх