Titan Machinery інвестує більше $3 млн в дрони-обприскувачі

3 февраля 2022 в 13:00

5498

Titan Machinery інвестує більше $3 млн в дрони-обприскувачі

Тайтен Машинері Україна планує продати у 2022 році більше 100 дронів бренду XAG. Угода на постачання техніки була укладена з компанією Drone.UA.


Продаж дронів є новим напрямом для Titan. Компанія вирішила почати його з бренду ХАG. Загальна сума інвестицій складає понад $3 млн і охоплює купівлю більше 100 дронів ХАG, навчання персоналу та обладнання торгових локацій. За оцінками Aggeek дана угода може бути найбільшою з продажу дронів-обприскувачів в аграрній індустрії України.

Далі публікуємо коментарі учасників угоди.

Тайтен Машинері Україна вбачає стратегічно важливою наявність у своєму портфелі бренду XAG, як черговий щабель розвитку в напрямку точного землеробства. Підписання офіційного дилерського контракту відбулося на початку січня і компанія вже очікує доставку першої рекордної партії дронів-обприскувачів флагманської моделі 2022 року. 

Стрімкі темпи розвитку технологій точного землеробства та аграрної робототехніки вимагають сильного партнерства. Ми працюємо з аграріями по всій Україні, які впевнені у нашій експертизі, передових технологіях та підході до ведення бізнесу. Технології бренду ХАG однозначно є лідерськими на ринку робототехніки та екосистемних рішень у точному землеробстві. Ми уважно слідкуємо за діяльністю команди ХАG, нам імпонують їхні підходи, цінності, інноваційність та далекоглядність. Реалії сучасного аграрного бізнесу пов’язані з динамічними змінами інструментів для передових методів ведення рослинництва і дрони-обприскувачі – лише одна складова екосистеми цифрових рішень для агробізнесу. Анонсовані ХАG новинки, які вже зовсім скоро вийдуть на ринок, стануть революційними. Вбачаємо велику перспективу в партнерстві.

Хайко Крайзель, генеральний директор Тайтен Машинері Україна.

Читайте також: Україна стала світовим лідером з інтеграції агротехнологій

У 2021 році Україна очолила світовий рейтинг з впровадження дронів-обприскувачів XAG. Бренд  вийшов на вітчизняний ринок на початку минулого року і з рекордними темпами наростив частку ринку з нуля до 60%. Наступні 4-5 років ринок зростатиме не менш інтенсивно — у 5 разів щорічно. Поряд із дронами-обприскувачами розширюватиметься екосистема інноваційних рішень: від метеостанцій до наземної робототехніки, програмних рішень для управління сільськогосподарськими операціями й не тільки.

Розвиток інноваційних технологій неможливий без сучасного партнерства. Саме партнери, які поєднують у собі сильні сторони, системність та готовність до нових технологій, гарантують досягнення найбільшого ефекту на шляху до розвитку нових ринків та впровадження технологій. Варто сказати про синергетичний ефект: кожен із партнерів володіє своїми сильними скілами, які посилюють процес становлення інновацій на ринку. Як бізнес, ми надзвичайно цінуємо можливість працювати з найбільшими й найсильнішими гравцями світового ринку у сфері сільського господарства.

Саме такі гравці оперують системністю, довгостроковим плануванням і послідовністю реалізації погоджених спільних кроків. Співпраця бренду XAG і Тайтен Машинері Україна - це знак для всього ринку, що дрони в агро давно вже не іграшка, а конкурентна технологія, яку обирають провідні (і я б наголосив навіть — “преміальні”) гравці ринку сільськогосподарської техніки. Дрони-обприскувачі — це сильний, впевнений інструмент, який потрібен кожному українському аграрію. І ми однозначно пишаємося присутністю XAG і нас, як партнерів, у продуктовому портфелі Тайтен Машинері Україна.

Валерій Яковенко, співзасновник компанії DroneUA, ексклюзивного імпортера ХАG в Україні.

Для довідки

Тайтен Машинері Україна є сильним гравцем на аграрного ринку шляхом співпраці з надійними виробниками сільськогосподарської техніки та інноваційним продуктам для точного землеробства. Компанія має дев’ять масштабних регіональних представництв та власну мережу сервісних центрів, які будуть посилені інженерами для оперативного сервісного обслуговування дронів у період сезонних робіт. Вже зараз у компанії проходить серія професійних навчань з сертифікованими операторами дронів та експертами інженерно-технічного відділу.Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх