Україна стала світовим лідером з інтеграції агротехнологій

12 января 2022 в 16:50

5965

Україна стала світовим лідером з інтеграції агротехнологій

Україна стала ринком №1 за швидкістю та об'ємом інтеграції інноваційних технологій XAG в агросектор за підсумками 2021 року. Про це повідомив засновник компанії DroneUA Валерій Яковенко.


За результатами роботи у 2021 році DroneUA став переможцем премії The Global Best Contribution Award, яку компанія XAG проводила серед офіційних дистриб'юторів. Компанія стала абсолютним лідером за показниками приросту ринку та глибини інтеграції робототехніки у сільське господарство країни. Як бачимо, українські аграрії готові до змін і впровадження нових технологій. Зростання ринку інновацій XAG в Україні відбулося фантастичними темпами — за 2021 рік частка XAG на ринку виросла з нуля до 60%. Ще рік тому бренд існував лише на внутрішньому ринку Китаю, займаючи 52% локального ринку, і через це був невідомий як для пересічних клієнтів, так і серед аграріїв.

Ця відзнака в першу чергу є визнанням кожного українського аграрія на світовому рівні. Ми стаємо першопрохідцями у сфері аграрних дронів і задаємо тенденції для розвитку для всього світу. Такі результати існують виключно через те, що ми впроваджуємо дійсно ефективні рішення, що змінюють аграрну сферу в реальному часі й одразу дають корисний результат,

наголосив Валерій.

За прогнозами експертів, ринок використання дронів-оприскувачів протягом найближчого часу буде показувати щорічне зростання у п'ять разів. І саме українські компанії першими пропонують новітні технології для аграріїв і українські поля стають лідерами інновацій та технічного прогресу. 

Стрімкому розвитку дронів у агросекторі сприяє лояльне і незарегульоване законодавство України з використання повітряного простору. Відсутність бюрократії та відкритість до інновацій дозволяє впроваджувати технології одразу, як вони стають доступними на ринку, досліджувати ефективність та проводити ґрунтовні навчання. 

Читайте також: DroneUA спільно з USAID АГРО запускають проєкт з популяризації роботизованих технологій серед малих та середніх агровиробників

Використання дронів для обробки агрокультур пестицидами дозволяє зменшити об'єми використання хімікатів на 30% і води на 95%. Агродрони можуть працювати вночі та при надмірній зволоженості, коли традиційна техніка не може заїхати у поле. Вчасне внесення добрив чи ЗЗР є критично важливим для збереження врожаю. Дрони працюють за принципами екологічного виробництва, що мінімізує негативний вплив на зовнішнє середовище, зменшує вуглецевий слід в атмосфері та є безпечним як для рослин та бджіл, так і для персоналу, що з ними працюють. 

Україна є одним із лідерів з впровадження інноваційних, ефективних і результативних технологій, що вже зараз змінюють принципи ведення агробізнесу.

Це спільне досягнення нашої команди, клієнтів, партнерів, яке стало можливим саме завдяки якісним та передовим технологіям XAG. Визнання вагомості внеску бренду в трансформацію методів ведення агровиробництва ми отримали від передових бізнесменів України. В грудні 2021 року дрони-обприскувачі XAG були визнані кращим технологічним рішенням для бізнесу в рамках щорічної Премії Спілки Українських Підприємців,

Валерій Яковенко, засновник компанії DroneUA.

Працюєте в сфері AgTech? Надсилайте цікаві новини й досягнення вашої компанії на пошту aggeek.net@gmail.com.  Ми розміщуємо інформацію безкоштовно.

DroneUA – міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень. На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на понад 4 млн гектарів посівних площ України.

Компанія XAG була заснована у 2007 році. XAG віддана розробці та впровадженню сільськогосподарських технологій. Одна з провідних компаній у виробництві безпілотних повітряних систем у світі. Штаб-квартира знаходиться в Гуанчжоу. XAG створила лабораторії та дослідницькі станції у 20 країнах, включаючи Австралію, Японію, Німеччину та інші. Брала участь у ряді прикордонних агротехнологічних проєктів, співпрацюючи з багатьма впливовими міжнародними підприємствами, XAG прагне надати світовим фермерам найкращі місцеві рішення, від захисту рослин, моніторингу врожаю та управління фермами. Спільними зусиллями понад 1400 співробітників у науково-дослідних, виробничих та прикладних галузях XAG успішно проклав шлях інтелектуального та сталого сільського господарства.Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх