Стартап, який розробляє роботів зі штучним інтелектом для сільського господарства

18 сентября 2019 в 13:25

2395

Джерело: eleosrobotics.com

Джерело: eleosrobotics.com

Eleos Robotics ― компанія, яка створює рішення на основі систем штучного інтелекту для сільського господарства.


Eleos Robotics розробила RoboWeeder ― робота для знищення бур'янів, який використовує запатентовану технологію нагріву для їх видалення. 

Компанія продає RoboWeeder з повним технічним обслуговуванням і дистанційним моніторингом ферми. Eleos має у своєму розпорядженні набір новітніх сільськогосподарських технологій.

Місія компанії полягає в перетворенні виробничо-збутового ланцюжка (постачальник ― виробник ― споживач) за допомогою інтелектуальної робототехніки, яка дозволяє вирощувати більш здорові харчові продукти.  

Roboweeder

Джерело: eleosrobotics.com

Робототехнічний підхід в сільському господарстві

Компанія Eleos Robotics була заснована в 2016 році.  Засновник компанії задумав робота, який може боротися зі шкідниками за допомогою штучного інтелекту та інших новітніх технологій. Це призвело до появи інноваційного робота UGV (Unmanned ground vehicle) і мікрохвильової технології, яка стала основою робота Eleos RoboWeeder.

Eleos Robotics розробляє технології комп’юторного зору, які дозволяють виявляти та ідентифікувати бур'яни і культури в денний та нічний час доби, а потім точно локалізувати шкідливі бур'яни на основі технологій мультиспектрального зору LIDAR і 3D- моделювання.

Eleos використовує ці технології для безперешкодного переміщення робота по фермі, щоб він міг виконувати фізичні сільськогосподарські роботи. RoboWeeder виявляє, ідентифікує, а потім знищує бур'яни, що шкодять сільськогосподарським культурам. Він сам заряджається і може працювати цілодобово без нагляду.

Робот руйнує клітини шкідників, зневоднює їх і створює смертельний тепловий шок.

Eleos Robotics використовує машинне навчання для прискорення аналітичних робіт. Тепер у компанії є можливість обробляти величезні обсяги даних, які раніше вимагали дорогого устаткування, програмного забезпечення і робочого часу. 

За допомогою аналізу даних фермер може визначити оптимальний час внесення пестицидів, підготуватися до піку появи бур'янів. Це знижує негативний вплив на навколишнє середовище, покращує здоров'я рослин, економить час і мінімізує витрати.

Інновації для підвищення ефективності агробізнесу

Сільськогосподарські культури не можуть досягти свого максимального врожаю через шкідників та бур'яни. Це призводить до щорічних втрат врожаю і фінансових збитків. Сучасні методи боротьби з бур'янами трудомісткі й дорогі. Крім того, споживачі не підтримують використання гербіцидів, які вже заборонені в деяких країнах через їхній негативний вплив на здоров'я.

Нагороди та галузеве визнання

Eleos Robotics отримала грант в $175 тис. на створення прототипів робота та проведення експериментів. 

Минулого року Eleos Robotics посіла третє місце на французькому заході Agri-N.E.S.T. А в цьому році компанія стала фіналістом Agro-Innovation Robotics Challenge.

Плани на майбутнє

Eleos планує удосконалити технології розпізнавання рослин. По-друге, компанія планує розширити застосування UGV-роботів на фермі, використовуючи модульний підхід. Потім компанія збирається адаптувати цю робототехніку до інших умов експлуатації. В даний час RoboWeeder оптимізований для роботи на відкритих виноградниках або ягідних фермах. 

Планується, що Eleos буде використовувати синергію, що існує між штучним інтелектом, інформаційними системами і робототехнічними платформами, розробленими компанією. 

Які роботи для сільського господраства ще присутні на ринку — читайте тут.

Джерело: www.analyticsinsight.net

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх