Роботи на сільськогосподарському ринку 2019

22 апреля 2019 в 15:25

3504

Джерело фото: roboticsbusinessreview.com

Джерело фото: roboticsbusinessreview.com

Роботи вже можуть доглядати, збирати врожай та здійснювати збір даних на фермі. Оскільки автономна техніка користується популярністю серед агропідприємств, експерти прогнозують, що до 2022 року ринок робототехніки зросте до $12,8 млрд.


Експерти виділяють чотири ключові переваги робототехніки для фермерського господарства.

Роботи вирішують проблему дефіциту кадрів

Зменшити кількість працівників на фермерських господарствах — пріоритетне завдання американського агробізнесу. Це спонукало Harvest CROO Robotics створити роботів для збору врожаю. Така система може замінити 30 робітників за обсягом виконаної роботи.

Очікується, що робототехніка вплине на зниження рівня заробітної плати. В США витрати на оплату праці становлять близько 40% від загальних витрат агропідприємства.

Роботи підвищують ефективність збору врожаю та догляду за сільськогосподарськими культурами

Над вирішенням цих завдань працює кілька компаній, що займаються створенням автономних машин. Наприклад, робот Fendt Xaver, що буде представлений вже наступного року, має виконувати такі завдання: посів та підживлення кукурудзи, боротьба з бур’янами та проведення скаутських операцій.

Компанія Vision Robotics розробляє роботів, які здійснюватимуть “проріджування” – процес, що забезпечує достатню відстань між насінням під час посадки. Це сприятиме швидкому росту рослин.

Ще одна організація Blue River Technology вже представила на ринку агророботів See & Spray, які займаються обприскуванням бур’янів. Фермери США щорічно втрачають $43 млрд через стійкі до гербіцидів бур'яни. Технологія дозволяє цю суму дещо знизити.

Автономні комбайни, вироблені компанією Pellenc, здатні збирати від 15 до 20 тонн винограду за годину. Цей обсяг робіт на рівні 30 працівників ферми.

Агровиробники сподіваються, що подібні роботи для збору яблук та полуниць поступлять у продаж вже у цьому році.

Роботи підвищують врожайність сільськогосподарських культур

Компанія EarthSense для забезпечення високої врожайності створила агромашину TerraSentia, яка автономно рухається по полю та вимірює різні параметри. Дані збираються за допомогою датчиків, а потім на їх основі аналізується врожайність. Результати роботи передаються операторам.

Дослідники прогнозують, що з часом технологія буде виявляти хвороби рослин. Такі дані будуть корисні для створення оптимальних умов, що дозволять досягти високої врожайності культури.

Роботи дозволяють фермерам витрачати більше часу на ведення господарства

Щоб задовольнити зростаючий попит на харчові продукти, агровиробники все частіше застосовують роботів. Ці технології дозволяють фермерам збільшити врожайність сільськогосподарських культур та мінімізують проблему нестачі кадрів на підприємстві. Фермери можуть заощаджувати свій час на технічних і організаційних аспектах, і приділяти більше уваги модернізації та розвитку власного агробізнесу.

Детальніше про робототехніку читайте тут

Джерело: roboticsbusinessreview.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх