Сільськогосподарський робот Robotti готовий пройти польові випробування в 2022 році

26 октября 2021 в 11:00

2954

Сільськогосподарський робот Robotti готовий пройти польові випробування в 2022 році

В 2022 році на європейському ринку з’являться нові роботизовані рішення для сільського господарства. На полях Франції з’явиться багатофункціональний польовий робот Robotti.


Robotti

Автономний польовий робот Robotti компанії AgroIntelli (Данія) вперше з’явиться на французькому ринку. Запуск готується спільно з французькою компанією Euromagri. Країна — один з лідерів впровадження роботизованих рішень для сільського господарства, зокрема продукції французької компанії Naïo Technologies. Пілотні випробування Robotti планується провести в різних регіонах країни. 

Robotti — це модульний універсальний чотириколісний автономний робот, оснащений дизельним двигуном і 3-точковою зчіпкою. Він здатний виконувати широкий спектр операцій, які зазвичай виконує трактор, в тому числі посів, прополку та обприскування. 

Польові роботи займають все більшу частку в точному сільському господарстві. Robotti вписується в наше портфоліо, оскільки це один з небагатьох роботів на ринку, який не обмежений лише однією операцією і може точно і автономно виконувати багато різних завдань.

Девід Рейн, головний виконавчий директор Euromagri.

Джерело: futurefarming.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх