Robotriks — недорога роботомашина для польових робіт

19 января 2021 в 10:00

2116

Robotriks — недорога роботомашина для польових робіт

Робот Robotriks був розроблений як недорогий помічник фермеру, що дозволяє виконувати різноманітні спеціалізовані або повсякденні завдання.


Хаян Марш та Джейк Шоу-Саттон, старший технік робототехніки англійського університету Плімута, побудували прототип, до якого додали набагато більше компонентів для виконання різнотипних робіт, що мінімізують витрати.

Передні колеса приводяться в дію елктромотором. Оскільки колеса фіксуються, а не зварюються, ширину і висоту транспортного засобу легко регулювати, а шасі може мати різні кріплення, які підходять для спеціального або стандартного польового обладнання.

Робот дистанційного управління 

Обидва співзасновники Robotriks працювали у фермерських господарствах, тому обізнані з практичними можливостями застосування роботів у сільському господарстві, садівництві та виноградарстві. Вони розробили робота, що управляється дистанційно за допомогою пульта. Його можна використовувати для перевезення тюків та мінеральних добрив.

Також робот може бути запрограмований на автономне виконання легких польових завдань, таких як боронування або підсипання пасовищ на тваринницькій фермі.

Поточний прототип має рульове колесо з диференціалом швидкості та задні колеса, обмежені швидкістю 16 км/год. Робота можна направляти в місця, натискаючи на цифрову карту, або керувати полями, садами та виноградниками за допомогою системи RTK.

Поки випробування та розробка робота можлива тільки за фінансової підтримки Agri-Tech Cornwall, Корнуольської компанії з розвитку та Європейського фонду регіонального розвитку. 

Читайте також: ТОП-10 роботів для сільського господарства 2021

Джерело: Future Farming

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх