Ринок сільськогосподарських роботів до 2025 року досягне $20,6 млрд

10 февраля 2020 в 12:35

2857

Джерело: yanmar.com

Джерело: yanmar.com

Розширення доступу до IoT і GPS сприяє зростанню галузі робототехніки. Ринок сільськогосподарських роботів за прогнозами виросте з $7,4 млрд до $20,6.


Збільшення доступності IoT і GPS

У звіті  MarketsandMarkets вказується, що головний чинник, який впливає на автоматизацію сільського господарства — доступність технологій IoT і GPS

На зростання ринку роботів також впливає підвищення мінімальної робочої плати,  а також дефіцит кваліфікованих робітників. 

Поява дешевих IoT-пристроїв дозволяє різним компаніям пропонувати своїм клієнтам різноманітне програмне забезпечення та аналітичні послуги за доступними цінами. 

Програмне забезпечення дає можливість аграрію не тільки управляти господарством, але й виконувати різні роботи в полі. Сьогодні інтенсивно використовуються БПЛА для моніторингу та обприскування полів, з’являються автономні трактори та інше обладнання даного типу. 

Економія робочої сили, мінімізація людського фактору та доступ до швидкої аналітики — основні чинники, які стимулюють швидкий розвиток робототехніки.

Безпілотні трактори 

Сегмент безпілотних тракторів на ринку сільськогосподарських роботів буде найбільшим. Такі агрегати досить довго проходили випробування на полях у США та Японії. Навіть менш розвинуті країни, такі як Індія, випробують ці агрегати.

Хоча кількість нових сільськогосподарських програм і послуг зростає швидкими темпами, виробництво сільськогосподарського обладнання все ще буде домінувати на ринку робототехніки.

Доступ до систем автоматичного керування і підвищення точності GPS дозволили трактору та іншим сільськогосподарським наземним транспортним засобам працювати автономно. А важкі трактори в майбутньому взагалі замінять, щоб мінімізувати пошкодження ґрунту.

Дрони

Джерело: agrarszektor.hu

Дрони все частіше використовуються фермерами через їх ефективність у прийнятті оперативних та правильних рішень, які оптимізують витрати на добрива та ЗЗР, швидко сповіщають про проблемні ділянки тощо. 

Детальніше про застосування БПЛА в агро — читайте в нашому матеріалі: Машинне навчання та дрони в сільському господарстві.

Більше про робототехніку — Роботи в сільському господарстві: тенденції та розвиток.

Джерело: Future Farming

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх