Машинне навчання та дрони в сільському господарстві — рішення від Hummingbird Tech

Promo

4 ноября 2019 в 16:22

3284

Машинне навчання та дрони в сільському господарстві — рішення від Hummingbird Tech

Як штучний інтелект та дрони можуть допомогти аграріям підвищити ефективність бізнесу? Розповідає Вілл Веллс, CEO Hummingbird Technologies.


Як машинне навчання підвищить ефективність сільського господарства?

Hummingbird Tech вирішили використовувати машинне навчання у сільському господарстві та розробці програмних продуктів, бо це дозволяє проаналізувати весь великий масив даних з полів. 

Людина фізично не здатна оглянути кожну частину поля, провести точний підрахунок сходів, оцінити поширення хвороб чи передбачити врожайність. Тільки комп’ютер, що використовує спеціальні алгоритми, може детально проаналізувати всі процеси в реальному часі.

Труднощі під час використанні машинного навчання

Найбільший виклик, який може виникнути перед експертами з машинного навчання будь-де у світі, це якість даних та об’єм даних. 

Якщо модулі не завантажити даними відповідної якості — отримаємо некоректну відповідь. Hummingbird та й вся сільськогосподарська спільнота бореться з наслідками жорстких погодних умов, неузгодженими потоками даних, машинами, які не точно прогнозують урожайність. І ми маємо знайти найкраще рішення для розв’язання таких проблем,

Вілл Веллс.

Як підвищити ефективність бізнесу на суму до $100 з гектара

Плани компанії на майбутнє — навчитись повністю контролювати дистанційний моніторинг та аналіз фотоданих для сільськогосподарських культур. 

Ми хочемо бути найкращими у світі спеціалістами з аналітики злаків, рапсу, соняшнику, картоплі та кукурудзи. Ми хочемо навчитися прогнозувати врожайність, визначати хвороби, розуміти характер ґрунтів щодо поживних речовин, класифікувати бур’яни. Як результат, ми хочемо створити програмний продукт для фермерів, який дозволяє підвищити ефективність капіталовкладень на суму від 50 до 100 доларів на кожному гектарі,

Вілл Веллс.

Фінансові продукти, які пропонує Hummingbird

Однією з пріоритетних сфер діяльності Hummingbird — прогнозування врожайності. Компанія займається розробкою рішень для регіонального рівня, наприклад, в чорноморському регіоні ведеться моніторинг однієї сільськогосподарської культури. Також компанія веде спостереження на рівні окремих полів. 

Ми працюємо з клієнтами, що вирощують 20 тис. га пшениці чи 30 тис. га ячменю, щоб зрозуміти, який урожай вони отримають. Наші прогнози мають точність біля 90% за 60 днів до початку жнив. Цей показник залежить від точності введених даних та від статистики попередніх урожаїв. Це хороший приклад використання машинного навчання при наявності точних даних,

Вілл Веллс.

На базовому рівні компанія планує надавати фермерам актуальні показники врожайності їхніх полів у порівнянні з попередніми сезонами чи середнім показником по регіону. 

Наша мета — раціоналізація господарської діяльності. Я сподіваюсь, що у майбутньому ми досягнемо 95% точності прогнозу, а не лише 90%. І поступово у майбутньому ми зможемо давати оцінку врожайності набагато раніше ніж за 60 днів до жнив,

Вілл Веллс.

Країни, в яких планує працювати Hummingbird Tech

Компанія вже працює у шістьох країнах світу. У 2020 році Hummingbird виходить на ринок сьомої країни — Канада. Там платформа буде опрацювати 405 тис. гектарів рапсу та злаків. 

Ми будемо обслуговувати цей ринок, використовуючи супутникові знімки, та проводити адаптацію наших алгоритмів до місцевих типу господарства, ґрунтів та навколишнього середовища. Цей досвід нам також допоможе в роботі в Україні, тому що ряд канадських фермерів мають такі ж проблеми зі своїми посівами, як і українські фермери. Звісно, є й незначні відмінності. Тому наша присутність у різних природних середовищах піде на користь усім клієнтам,

Вілл Веллс.

Очікування від співпраці з українськими виробниками сільськогосподарської продукції

Вілл Веллс вважає Україну одним із пріоритетних ринків. Окрім Великобританії, лише в Україні працює команда розробників, агрономів, спеціалістів по роботі з клієнтами та з розвитку бізнесу. 

Ми збираємось тут довго працювати. Ми також маємо плани збільшити кількість послуг для наших клієнтів. Hummingbird тісно співпрацює з компанією Continental Farmers Group, і, як нам здається, нам вдалося створити досконалу форму співпраці для великих холдингів, які не мають достатньо часу чи ресурсів, щоб вести моніторинг окремих ділянок на тисячах гектарів своїх угідь.

Ми віримо, що створили ефективний продукт для України. Тому сподіваємось на його широке використання тут в майбутньому,

Вілл Веллс.

Офіс Hummingbird в Україні 

Компанія планує розширити інженерний офіс у Львові. Вибір міста обумовлений тим, що Львів розташований дуже близько до угідь найбільшого клієнта на сьогодні. Hummingbird прагне надавати технічну підтримку, підтримку інтегрування обладнання, завантаження та вивантаження даних, навчання пілотів БПЛА, моніторинг динаміки місцевого ринку. 

У нас також є можливості розвитку нашого бізнесу в Києві, де багато хто з наших клієнтів має офіси. Це також дуже важливий фінансовий центр України, а отже, коли ми спілкуємося з представниками банків, продавцями товарів чи страховими компаніями, то саме в Києві відбуваються всі перемовини.

Крім того, ми плануємо розширити нашу присутність у всій країні, оскільки ми розуміємо, що клієнти цінують нашу присутність не тільки у великих містах при обговоренні бізнес-проектів, але й безпосередньо на підприємствах,

підсумував Вілл Веллс.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх