Пристрої Case IH дозволяють сканувати ґрунт та аналізувати врожай в режимі реального часу

24 января 2019 в 11:00

2858

Пристрої Case IH дозволяють сканувати ґрунт та аналізувати врожай в режимі реального часу

Case IH представив новітні пристрої, які аналізують біомасу, сканують ґрунт та визначають метеорологічні мови.


Нещодавно ми повідомляли, що компанія Case IH отримала нагороду за новітню систему боротьби з бур’янами XPower. Але це лише один із п’яти нових продуктів, що включені до комплексу додатків AGXTEND.

Окрім XPower до AGXTEND входять системи: аналізу біомаси CropXplorer; сканування ґрунту SoilXplorer; аналізу врожаю NIRXact; визначення метеоумов FarmXtend.

CropXplorer

Пристрій аналізує фактичний стан рослин для подальшого визначення оптимального внесення добрив.

CropXplorer встановлюється на передній навісці трактора. Використовує два високоточні оптичні датчика для вимірювання біомаси культури. Отримані дані обробляються за допомогою алгоритмів, які розраховують фактичну потребу рослин в азоті. Є можливість налаштувати обприскувач для внесення оптимальної кількості добрив.

Пристрій може бути встановлено на стандартну передню трьохточкову навіску або передню несучу раму. Не потребує калібрування.

SoilXplorer

Система сканування ґрунту в режимі реального часу. SoilXplorer автоматично регулює робочу глибину навісного обладнання, забезпечуючи рівномірну обробку ґрунту. Складається з безконтактного датчика грунту, що використовує електромагнетизм для вимірювання провідності ґрунту на чотирьох різних глибинах — 0-25 см, 15-60 см, 55-95 см і 85-115 см.

Пристрій можна встановити на передню навіску трактора. Він може використовуватися для створення карт полів, для визначення неоднорідності ґрунту і для визначення карт типів ґрунтів і відносного вмісту води. Крім цього, SoilXplorer надає інформацію про наявність ущільнених ділянок ґрунту. За наявності сумісного з системою обладнання є можливість обробляти ґрунт зі змінною глибиною.

NIRXact

Високоточна система сенсорів, що надає дані про врожай в режимі реального часу. Дозволяє вибирати найбільш ефективні робочі параметри сільськогосподарського механізму. Технологія визначає такі важливі параметри як кількість крохмалю,  ADF (кислотно-детергентна клітковина), NDF (нейтрально-детергентна клітковина) та інших показників в культурах.

Датчики врожаю можуть бути встановлені на комбайнах і прес-підбирачах. Використання датчика також дозволяє контролювати і регулювати кількість азоту, що подається рослинам, шляхом зміни кількості добрив, що вносяться.

FarmXtend

Метеорологічний пристрій. Працює з набором підключених датчиків і надає дані про погоду в режимі реального часу. Дозволяє аграріям відстежувати погодні умови в польових умовах і полегшує прийняття обґрунтованих агрономічних рішень, наприклад, обприскувати чи культури, чи ні.

Детальніше про сканери ґрунту читайте в нашому матеріалі

За матеріалом: agriland.ie

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх