Case IH отримали нагороду за новітню систему боротьби з бур’янами XPower

9 января 2019 в 14:15

3551

Case IH отримали нагороду за новітню систему боротьби з бур’янами XPower

Компанія отримає бронзову медаль за систему боротьби з бур’янами на Paris International Agribusiness Show, яке відбудеться з 24 до 28 лютого.


Система розроблена швейцарською Zasso Group для видалення бур’янів за допомогою електричного струму. Її ціль — скорочення норми внесення гербіцидів.

XPower може використовуватись окремо та разом з іншими системами боротьби з бур’янами. Він адаптується під різні системи обробки ґрунту та під’єднується до тракторів, на яких встановлено ISOBUS Class 3.

XPower Electroherbicide. Джерело: trattoriweb.com

За словами Максіма Рокобоя, менеджера зі збуту продукції в Case IH, цифрова технологія так само ефективна, як і гербіциди, але більш економічна та безпечна для посівів. XPower може поєднуватися з системою навігації, яка використовує сенсори або камери, а ще сумісна з іншими розробками для точного землеробства від Case IH. XPower може використовуватись для різних сільськогосподарських культур та конфігурацій поля.

Система перетворює механічну енергію на електричну і застосовує високоенергетичні електрони замість хімічних речовин. Ці електрони спрямовуються вниз — від листя до коріння бур'янів.

Про прототип робота, який може замінити гербіциди, можна прочитати тут.

Джерело: farmandplant.ie.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх