Покарання мультфільмом: в Міссурі ув'язнений браконьєр буде регулярно перегляди “Бембі”

22 декабря 2018 в 15:35

4252

Покарання мультфільмом: в Міссурі ув'язнений браконьєр буде регулярно перегляди “Бембі”

Мисливець нелегально вбив сотні оленів, а перегляд мультфільму стане частиною його покарання.


Девід Беррі має дивитись Bambi один раз в місяць протягом свого річного ув’язнення. Він вбивав тварин вночі заради рогів, а тіла просто лишав.

Цю справу назвали одним з найбільш масштабних процесів над вбивцями оленів в історії штату. Беррі разом зі своїм батьком, двома братами та іншим чоловіком займались забороненою рибалкою, полюванням та розставлянням пасток на тварин.

Чоловіки сумарно заплатили $51 тис. штрафів та судових витрат. Беррі отримав своє покарання за нелегальне знищення дикої природи, ще він додатково проведе у в’язниці 120 діб за порушення випробувального терміну та незаконне володіння вогнепальною зброєю.

Його батько Девід Беррі Старший та брат Кайл Беррі були заарештовані в серпні після майже 9-місячного розслідування, яке крім штату Міссурі велось ще в Канзасі, Небрасці та Канаді. Всього у справі було пред’явлено 230 обвинувачень.

Еріка Беррі, брата Девіда, затримали вночі, коли він з іншим чоловіком сліпили оленів світлом, щоб їх дезорієнтувати для простішого вбивства.

Розслідування почалось у 2015 році, коли в поліції отримали анонімного листа про браконьєрство.

Про браконьєрство в Україні можна прочитати тут.

Джерело:businessinsider.com.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх