Літаючі збирачі фруктів — смілива інновація для сільського господарства

17 февраля 2021 в 11:00

2475

Літаючі збирачі фруктів  — смілива інновація для сільського господарства

Компанія Tevel поєднує запатентовану повітряну робототехнічну платформу із складними алгоритмами, щоб створити систему управління садами та врожаєм.


Яблука, апельсини, персики, груші та авокадо — для збору цих фруктів потрібно багато робочої сили, тому й витрати на неї у фермерів чималі.

У світі, де попит на свіжу продукцію зростає, а кількість польових робітників зменшується, фермери шукають технологічне та економічне рішення для збору плодів.

Також читайте: ТОП 10 агророботів європейських виробників

Ізраїльський стартап Tevel розробляє флот безпілотників для збору, проріджування та обрізки у садах. Кожен робот — це самохідна платформа, до якої проводами підключено 6 невеликих квадрокоптерів з камерами і маніпуляторами для збору фруктів. 

Літаючі дрони мають доступ до кронів дерев, а сама платформа може пересуватись на складній місцевості, такій як вузькі або гірські насадження.

Доцільність збору кожного плода визначає штучний інтелект. Це дозволяє вчасно вибирати найкращі стиглі фрукти у саду і відправляти їх в контейнер на платформі. 

Літаючі автономні роботи для збору фруктів задовольняють потреби у робочій силі в потрібний час та з меншими витратами. Садівництво стає простішим та вигіднішим. Робот невтомно працює день і ніч; точно, ефективно та послідовно дотримується інструкцій. Технологія має стати дешевою альтернативою традиційному ручному збору фруктів. Це дозволить позбавити фермера від операційного тягаря та витрат на залучення тимчасових робітників.

Комерційні продажі роботів планують розпочати в кінці 2021. Ціна поки не розголошується, але розробники обіцяють, що платформа окупиться за три тижні.

Також читайте: 9 перспективних роботів для агросектора

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх