Компанія Precision Planting виходить на ринок обприскувачів

22 февраля 2022 в 11:00

4531

Компанія Precision Planting виходить на ринок обприскувачів

Компанія Precision Planting представила проекти, спрямовані на покращення роботи обприскувачів. Нові рішення компанії використовують технології машинного навчання, штучного інтелекту та Data Science для покращення роботи польової техніки.


Компанія Precision Planting — домінуючий гравець на ринку технологій точного висіву, яка переобладнує сівалки забезпечуючи кращу якість посіву. Компанія відома в усьому світі, включно з найбільшими сільськогосподарськими виробниками Бразилією, Аргентиною, Китаєм та Україною (офіційний дистриб’ютор рішень — компанія SmartFarming).

На новий для себе ринок рішень для покращення якості внесення ЗЗР компанія виходить з не менш сучасними та технологічними продуктами: системою рециркуляції штанги ReClaim, системою управління форсунками Symphony, технологіях на основі модуля комп’ютерного бачення Vision.

Система ReClaim

ReClaim забезпечує заповнення штанги обприскувача, рециркуляцію і перемішування препарату без втрат. Хімікати, змішані в баку, можуть циркулювати через штанги і повертатись у бак. Рециркуляція вмикається із кабіни, завдяки єдиному перемикачу.  Система може бути встановлена на обприскувачі з електричними або стандартними форсунками.

Система Symphony

Система Symphony створена для управління форсунками обприскувача, та повинна вирішити проблему зміни тиску при зміні робочої швидкості. Зміна тиску — поширена проблема, яка призводить до зміни розміру крапель, та збільшення ризику зносу препарату або зниженню якості покриття рослин. Через неякісне внесення знижується і ефективність дії ЗЗР, та втратам врожаю від хвороб рослин та комах-шкідників. призводить до зниження ефективності. Система Symphony дозволяє підтримувати постійний тиск в штанзі обприскувача навіть при зміні швидкості або норми внесення препарату. Рівномірне покриття також забезпечується завдяки функції компенсації повороту.

Технології на основі модуля комп’ютерного зору Vision

Компанія Precision Planting використовує камери і алгоритми комп’ютерного зору для збору даних і покращення якості внесення ЗЗР в режимі реального часу. Використання модулю комп’ютерного бачення Vision дозволить:

  • зменшити втомлюваність механізаторів;
  • виконати аналіз рівномірності сходів;
  • контролювати бур’яни;
  • вносити препарати зі змінною нормою.

Під час обприскування просапних культур система Vision буде відстежувати положення культур та без втручання механізатора спрямовуватиме обприскувач в рядках, щоб уникнути наїзду на посіви.

Збір даних для аналізу рівномірності сходів та підрахунок кількості рослин буде виконуватись під час проходу обприскувача. Технології комп’ютерного бачення ідентифікують культури на знімках камер, встановлених на обприскувачах. Аграрій отримає інформацію про кількість рослин на полі, рівномірність появи сходів та наявність проблемних ділянок (де потрібен пересів).

Ідентифікація бур’янів передбачає використання технологій комп’ютерного зору, машинного навчання та штучного інтелекту. Завдяки унікальним алгоритмам система розпізнає та ідентифікує рослини, відносячи їх до культур або бур’янів. Інформація може бути використана для збільшення ефективності захисту рослин — визначення зон поширення бур’янів та створення карт диференційованого внесення агрохімікатів.

Внесення ЗЗР зі змінною нормою забезпечується завдяки комбінації рішень Symphony та Vision.

Комбінація Vision та Symphony дозволяє змінювати норму внесення (в межах рекомендованої норми), щоб ефективно протидіяти бур’янам на різних ділянках поля. Ми знаємо, що великий відсоток обприскувачів використовує надлишкову норму гербіциду. Орієнтуючись на наявність бур’янів ми запобігаємо перевитратам гербіцидів зменшуючи навантаження на рослини.

Джейсон Столлер, менеджер продукту Vision, Precision Planting.

 

Повторні випробування всіх технологій відбудуться вже весною, після чого вони з’являться у українських дистриб’юторів та стануть доступні для аграріїв.

Компанія Precision Planting, заснована в штаті Іллінойс (США) та зосереджена на розробці рішень для точного землеробства, які покращують посів, захист та живлення культур. Вони дозволяють збільшувати врожайність аграріям по всьому світу. Компанія відома своїм високотехнологічним та надійним підходом до вирішення актуальних проблем галузі з якими стикаються агровиробники.

Джерело: precisionplanting.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх