i-bee став чемпіоном у конкурсі "Цифрова досконалість у сільському господарстві"

4 октября 2021 в 13:13

2199

i-bee став чемпіоном у конкурсі "Цифрова досконалість у сільському господарстві"

Ще в листопаді 2020 року i-bee був запрошений прийняти участь у конкурсі "Цифрова досконалість у сільському господарстві" від ITU та FAO. Цьогоріч зайняв першу позиції й став переможцем в четвертій категорії.


На першому етапі було представлено майже 200 заявників з 38 країн світу. В результаті процесу оцінювання до фіналу пройшло 28 команд, серед яких був і i-bee. З самого початку комітет з оцінки розділив заявників на 7 категорій. 

У минулому місяці i-bee представив своє рішення та став чемпіоном в четвертій категорії: Інноваційні системи у сільському господарстві та стійкому землеробстві. Пітч компанії i-bee можна послухати за посиланням, починаючи з 1:47:43. 

Цей регіональний конкурс є результатом спільного огляду ITU-FAO щодо стану цифрового сільського господарства у 18 країнах Європи та Центральної Азії, де чітко помічено, що інформаційно-комунікаційні технології (ICTs) відіграють нову роль у Європі та Центральній Азії в галузі сільського господарства. 

Приємно, що переможець минулого року на конкурсі від AGGEEK найкращі рішення для Агро в Україні з відзнакою "Найкращий стартап року 2020", отримав також і міжнародне визнання.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх