12 переможців Aggeek Agtech Awards

6 ноября 2020 в 17:30

4436

12 переможців Aggeek Agtech Awards

5 листопада у прямому ефірі відбувся фінал конкурсу Aggeek Agtech Awards, під час якого оголосили 12 переможців. Компанія Baker Tilly провела підрахунок голосів експертів і проконтролювала їх правильність.


Aggeek AgTech Awards — це конкурс, що відкритий для всіх компаній, які пропонують інноваційні рішення у сфері AgTech: розробники софта, інженерні та сервісні компанії, освітні та інформаційні проекти. Загалом в 12 номінаціях за перемогу змагались рішення від понад 50 компаній.

Найкращі рішення для отримання фінансування та фінансового захисту

У номінації “Найкраще рішення щодо доступу до фінансування” призове місце зайняла онлайн-платформа Agrifinance, яка дозволяє безкоштовно розмістити заявку на отримання позики без необхідності подачі документів. У номінації “Найкраще рішення для фінансового захисту” — страхова компанія Гардіан за проект “Дрон”.

Тема фінансування є досить важливою для кожного агропідприємства і на сьогодні на ринку з'являються досить цікаві рішення, які дозволяють цей процес фінансування перетворити з рутинного тривалого процесу на швидкий та якісний. Фінансові рішення, що є на ринку, кардинально змінюють ситуацію. Вони працюють не з документами, а з даними, тому фермери отримують багато переваг

Микола Волков, експерт у галузі фінансування Агробізнесу.

Найкращі рішення для моніторингу та метео моніторингу полів

Серед 14 претендентів на перемогу у номінації “Найкраще рішення для моніторингу полів” виборола компанія Farmers Edge, яка створила платформу  FarmCommand для управління фермою під лозунгом ”все-в-одному”. У номінації “Найкраще рішення для метео моніторингу” — програмно-апаратний комплекс МЕТЕОТРЕК, призначений для моніторингу погодних умов і оцінки ризику виникнення захворювань рослин. 

Компанії, що двічі зайняли перші місця Aggeek Agtech Awards

У номінації “Найкраща фарм менеджмент система” першу позицію зайняла платформа Агроконтроль для web-моніторингу сільгосптехніки і полів, аналізу та обліку польових робіт, контролю врожаю та палива. Їхнє рішення також визнали найкращим ще у одній номінації “Найкраще рішення для управління і обліку ТМЦ”. 

Команда Aggeek незабаром опублікує дослідження по Фармменеджмент системах, яке можна отримати заповнивши анкету.

Ще одна компанія, якій експерти віддали відразу 2 перемоги  — унікальна платформа Climate FieldView, функції якої дозволяють підвищити продуктивність агровиробництва. Платформа зайняло перше місце у номінаціях “Найкраще мобільне рішення” та “Найкраще рішення для точного землеробства”.

Найкраща аналітична платформа та освітня програма

У номінації “Найкраща аналітична платформа” перемогу здобула платформа AgroBI.info. 

Перемогу у номінації “Найкраща освітня програма” отримала магістерська програма “Агрокебети”, яка об’єднує зусилля агробізнесу і навчальних закладів. Такий підхід до процесу навчання став новим для аграрної освіти.

Найкращий стартап та Найкраще рішення по управлінню земельним банком 

У номінації “Найкращий стартап” отримала перемогу компанія  — ITINNIVATION, яка подала на конкурс рішення для бджолярів “Розумна пасіка i-bee”. Система дозволяє контролювати стан кожного вулика, вести облік всіх дій, отримувати миттєві повідомлення в разі екстрених ситуацій. 

Перемогу у номінації “Найкраще рішення по управлінню земельним банком” отримав сервіс Vkursi Zemli, який почав роботу в травні 2020 року.

Дякуємо за високу оцінку нашого рішення. Ми будемо впроваджувати додаткові функції, ми розширюємо можливості системи, і не лише по отриманню нових даних і нових реєстрів. Так в наступному оновленні Vkursi Zemli 2.0 будуть додаткові інструменти, які дозволять аграрію імпортувати дані, порівнювати з отриманими даними, працювати з полями і т.п.

Роман Граб, директор Vkursi Agro.

Переможці конкурсу Aggeek Agtech Awards отримали сертифікат на промо послуги Aggeek у розмірі 15 тис. гривень.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх