Hummingbird Technologies отримали близько $4 млн інвестицій

15 февраля 2019 в 14:37

3056

Hummingbird Technologies отримали близько $4 млн інвестицій

У 2018 Hummingbird Technologies отримали £3 млн (близько $4 млн) за один інвестиційний раунд. Компанія займається збором та аналізом даних з дронів та супутників для компаній, які працюють з технологіями точного землеробства.


Загалом компанія залучила понад £4 млн інвестицій в минулому році. Серед інвесторів Європейське космічне агенство The European Space Agency, Newable Private Investing та Velcourt — це найкращі спеціалісти в агроінвестиціях на британському ринку.

Вілл Веллс створив Hummingbird Technologies у 2016, а Google UK стали технічними партнерами компанії.

Це єдина компанія в Великобританії, яка впроваджує технології штучного інтелекту для аналізу інформації отриманої дистанційним зондуванням. Платформа обробляє інформацію з дронів, літаків, супутників та поєднує з інформацією про погоду та ґрунт. Така аналітика допомагає вносити добрива та ЗЗР більш точно та ефективно, а також дозволяє прогнозувати врожайність і проводити діагностику захворювання посівів.

Наразі Hummingbird Technologies співпрацює з понад 100 агрокомпаніями в 6 країнах світу та планує виходити на нові ринки. В компанії працює 25 робітників, які спеціалізуються на аналізі даних, та 50 позаштатних пілотів і агрономів,  які займаються роботою в полі.

За прогнозами світовий ринок штучного інтелекту збільшиться з $518 млн у 2017 до $2,6 млрд у 2025.

Штучний інтелект та цифрові технології суттєво змінять традиційні методи ведення сільського господарства, внаслідок чого скоротяться виробничі витрати. Наприклад, це стане можливим завдяки більш ефективному використанню хімікатів.

Компанія використовує отримані інвестиції для подальшого розвитку на британському ринку та виходу на нові ключові сільськогосподарські ринки — Росію, Бразилію та Україну.

З 2019 року Hummingbird Technologies починає роботу на українському ринку і планує надавати рішення для наступних культур: озима пшениця, соняшник, кукурудза, озимий ріпак, цукровий буряк, картопля.

Реальні кейси компанія представить на “II Аграрній IT-конференції, яку 28 лютого в київському iHUB проводять інформаційно-аналітична компанія ПроАгро та AGGEEK. Детальніше про захід тут.

Тут можна прочитати про купівлю Hummingbird Technologies додатка ClearAg.

Джерело: bqlive.co.uk.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх