Hummingbird підвищить здатність виявляти основні хвороби рослин за допомогою рішення ClearAg

17 декабря 2018 в 13:08

3545

Hummingbird підвищить здатність виявляти основні хвороби рослин за допомогою рішення ClearAg

Hummingbird Technologies Limited — британська агрокомпанія, яка займається аналізом даних, отриманих з дронів та супутників. Нещодавно вони анонсували додавання до своєї платформи ClearAg від Iteris.


Платформа Hummingbird Technologies використовує штучний інтелект та аеро- або супутникові знімки для аналізу врожайності. За час своєї діяльності вони облетіли понад 250 тис. га фермерських земель в Великобританії, Бразилії, Росії, Україні, Австралії та Новій Зеландії.

Платформа була створена, щоб визначати хвороби ще до їх видимих проявів і допомагати фермеру приймати більш оптимальні рішення.

ClearAg® підвищить здатність платформи виявляти основні хвороби рослин перш ніж з'являться симптоми. 

Hummingbird Technologies Limited — єдина компанія в галузі точного землеробства Великобританії, яка використовує штучний інтелект для комплексного аналізу аерофотозйомки, даних про погоду, ґрунти та агрономічних досліджень.

Iteris займається інформаційним обслуговуванням в галузях транспорту та сільського господарства. Вони збирають, підраховують та аналізують дані про рух транспорту, дороги, погоду, воду, ґрунти та надають своїм клієнтам точну аналітику для прийняття рішень.

Про виявлення хвороб рослин за допомогою машинного навчання можна прочитати тут

Джерело: citizentribune.com.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх