Hummingbird прискорить обробку даних за допомогою рішень Pix4D

12 марта 2019 в 11:00

3145

Hummingbird прискорить обробку даних за допомогою рішень Pix4D

Hummingbird Technologies, яка займається збором даних за допомогою дронів та інноваційним аналізом почали співпрацювати з Pix4D.


Hummingbird Technologies інтегрує Pix4Dengine для автоматичного завантаження, обробки, показу мультиспектральних та RGB зображень.

Розробки Pix4D потрібні платформі для фотограмметрії та корекції аерофотознімків. Процес фотограмметрії поділяється на 3 стадії. На кожній з них подається звіт про помилки, статистика та оцінка якості для виявлення проблем та зміни налаштувань перед переходом на наступну стадію.

Pix4Dengine прискорить обробку десятків тисяч фотографій та для його інтеграції не знадобиться глобальних змін в структурі софтверу Hummingbird Technologies.

У Великобританії Hummingbird Technologies аналізує 15 тис. га сільськогосподарської землі. База даних кожної ділянки нараховує від 500 до 3 тис. фотографій та після інтеграції буде оброблятися за допомогою Pix4D.

Алгоритми штучного інтелекту та машинне навчання використовуються для ідентифікації і складання фотографій. Це допомагає створити карту поля та виявити проблемні ділянки.

Платформа Hummingbird Technologies надає такі аналітичні дані:

  • мапа вегетаційного індексу;
  • вміст азоту;
  • мапа для внесення азоту;
  • мапа розповсюдження бур’янів.

Мапа створюється за допомогою машинного навчання менше ніж за добу після обльоту дрону.

Pix4Dengine — комплексне рішення для управління фотограмметрією з інтерфейсу командного рядка, що дозволяє автоматизувати обробку даних та гарантує високу якість звітів та лог-файлів.

Hummingbird Technologies з Pix4Dengine зможуть обробляти багато наборів даних одночасно, що пришвидшить надання послуг клієнтам.

Про співпрацю Hummingbird Technologies з додатком ClearAg можна прочитати тут.

Джерело: unmannedsystemstechnology.com.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх