Графство Норфолк — лідер в провадженні точного землеробства

6 сентября 2019 в 11:43

3811

Графство Норфолк — лідер в провадженні точного землеробства

Норфолк — лідер у галузі агротехнологій та рослинництва. Тут місцеві фермери використовують широкий спектр інноваційних технологій для покращення свого господарства.


В цьому англійському графстві — де точне землеробство повністю стало агроіндустрією. Місцеві фермери використовують агрегати з GPS-датчиками, картографування ґрунту та індекс NDVI. IT-технології не оминули й тваринництво: фермери графства застосовують роботизовані машини для збору молока та проводять цифровий моніторинг худоби.

Норфолк: найкращі рішення точного землеробства

Одне з провідних господарств графства — Holkham. Воно провело випробування стійких сортів озимого ячмею на площі 100 га. А також впровадило технології ротації поголів’я. І залучило $1,8 млн інвестиції у будівництво приміщень для зимування худоби.

Серед інших прикладів — ферма Honingham Thorpe. Вона співпрацює з компанією enLight, яка підключила різні системи, що надають дані в режимі реального часу. Це інформація по якості води, моніторинг тварин, аналіз ґрунту та контроль роботи елеватора.

До найкращих агровиробників також входить господарство Elveden площею 22,5 га. На ній проведено сотні випробувань з аналізу ефективності різних гербіцидів, добрив, режимів поливу. Тут розроблено низку стратегій боротьби зі шкідниками для різних сортів картоплі. 

У графстві успіх також мають стартапи Crop Angel, який нещодавно випробував перший у Великобританії дрон з обприскування врожаю та Gropod, який впровадив інновації у виробництві картоплі. Рішення Gropod дозволяють агровиробникам повністю управляти екологічним станом рослини.

Норфолк — середовище для лабораторних досліджень та інженерних компаній

Норфолк став також базою для інженерних компаній, які виготовляють високотехнологічні комбайни та обприскувачі. Графство залучило компанії з переробки врожаю, які також інвестують в agritech:

  • Crisp Maltings. Минулого року відкрив завод з переробки ячменю для крафтових пивоварень;
  • Kettle Foods — побудував сучасний завод з переробки картоплі в Норвічі; 
  • Cranswick — інвестував $90 млн у птахофабрику, яка сьогодні вважається найефективнішою фермою Європи.

Також читайте: Крафтове пиво: 9 порад для cтворення успішної пивоварні

Науково-дослідний парк Норвіч також зіграв свою роль у отриманні лідерського статусу в графстві Норфолк. Недавні дослідження Центру Джона Іннеса, що включають розробку ГМ пшениці, довели, що вироблення білого борошна із більшою кількістю залізом приносить користь людям, що хворіють анемією.

Сусідня лабораторія Сейнсбері випробувала ГМ картоплю для стійкості до фітофторозу, а Інститут Ерлхема розробив систему на основі штучного інтелекту, комп’ютерного зору та ультра-масштабних зображень для точного аналізу та класифікації вирощування салатів. 

Понад третини Британського цукру вирощують в Норфолку, а їхній метод став найефективнішим у світі. Агровиробники використовують тіаметоксам для захисту рослин, однак цей метод викликав невдоволення у пасічників, оскільки речовина підвищує смертність бджіл. 

Джерело: Eastern Daily Press

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх