Форум AGROIT: ТОП-5 рішень для агровиробників

12 ноября 2019 в 15:00

3020

Джерело фото: oleynik.company

Джерело фото: oleynik.company

Нещодавно на форумі AgroIT провідні компанії презентували свої інноваційні технології для агросектору. Команда Aggeek відмітила найцікавіші рішення.


Infopulse — глобальний сервіс для IT компаній та агровиробників

Infopulse — одна з найбільших IT-компаній Східної Європи. У Норвегії займає першу позицію на ринку IT-послуг та другу за IT-сервіс. Для агросектору Infopulse створює комплексні цифрові рішення та проводить консалтинг. Загалом, це глобальна модель для постачання IT-технологій. 

Екосистема Infopulse складається із агровиробників, B2B компаній, дистриб'юторів, продавців тощо. Компанія використовує можливості штучного інтелекту, Big Data, блокчейн, Інтернет Речей та інші технології для побудови комплексних та вдалих рішень для своїх клієнтів. 

Особливу увагу приділяє створенню та підтримці надійних планів для безперервного бізнесу, забезпечуючи стабільність усіх процесів та команд. Їхній сервіс зручний у використанні та містить інструменти для розробки та управління бізнесу. На AgroIT форумі компанія презентувала сучасну платформу компанії Microsoft.

Інструмент бізнес-аналітики Microsoft Power BI

Платформа Power BI дозволяє ефективно управляти агробізнесом. Microsoft Power включає додатки, бізнес-аналітику та штучний інтелект. Він оснащений CRM-системою та додатковими послугами для складання звітності.

Користувач має змогу управляти сервісом та технікою, а також відстежувати якість польових робіт. Інструменти платформи візуалізують зібрані дані на карті. До цього арсеналу також входить управління документами, фінансовими прогнозами, виробничими системами тощо.

Power BI — це класична модель Microsoft Windows. Вбудовані елементи (Desktop, служба SaaS та мобільні додатки) дозволяють створювати та використовувати аналітичні бізнес-відомості і кооперувати ними найбільш ефективно для вирішення службових завдань.

IoT платформа “Агроконтроль” та додаток “Мобільний агроном”

Агроконтроль пропонує своє рішення для web-моніторингу, сільгосптехніки і полів. Завдяки датчикам, які встановлюють у агрегат для контролю найрізноманітніших операцій, агровиробник може відстежувати будь-які дії агронома. 

Дані, що надходять з датчиків, опрацьовує IoT платформа “Агроконтроль”. Програмне забезпечення зі штучним інтелектом обробляє вхідну інформацію і надає користувачеві оперативну інформацію у вигляді готових текстових або графічних звітів.

На AgroIT форумі представники компанії показали рішення, яке входить до їхньої IoT системи — “Мобільний агроном” — додаток, що працює в офлайн режимі, дозволяє агровиробнику контролювати агрооперації та проводити моніторинг техніки. За допомогою цього застосунку можна також закривати виконані агрооперації, переглядати фото полів та відеоматеріали.

Платформа Hummingbird Technologies — інструмент для прийняття ефективних рішень

Hummingbird Technologies — це британський стартап, створений у 2016 році. Компанія створила платформу, яка аналізує знімки, зроблені під час моніторингу полів. Завдяки штучному інтелекту та алгоритмам машинного навчання надає аналітику щодо стану посівів, рекомендації та карти завдань для с/г техніки. Система обробляє та видає інформацію впродовж однієї доби.

Ці дані дозволяють агровиробнику своєчасно виявити зони забур’яненості, підрахувати сходи та запровадити у себе дифвнення ЗЗР та добрив, зберігаючи при цьому рівень врожайності. 

Про дифвнесення десикантів за допомогою платформи Hummingbird читайте: Диференційована десикація — підвищення ефективності збору врожаю

В умовах зростаючого попиту на харчові продукти та нехватки робочої сили, автоматизація виробничих процесів цілком виправдана і оптимальна для використання на агровиробництві. 

Більше про платформу Hummingbird читайте тут.

Cropsaver — платформа, що надає аналітику та інфографіку полів 

Компанія Crop Saver розробила платформу, яка аналізує знімки, відзняті дроном. За допомогою алгоритмів машинного навчання та штучного інтелекту платформа СropSaver дозволяє оптимізувати витрати на добрива та збільшити врожайність.

Для їхньої платформи, як і для Hummingbird, спочатку потрібно провести агромоніторинг, а зроблені знімки зшити в ортофотоплан. Потім додати поле та ввести необхідну інформацію. 

В результаті ортофотоплан потрібно завантажити на портал CropSaver після чого агровиробнику залишається лише обрати тип аналітики та запустити алгоритм, щоб отримати результати та проаналізувати отриману інформацію. 

На основі цих даних агровиробник і приймає відповідні рішення. Функції платформи враховують і регіональні особливості. CropSaver створює повноцінні автоматизовані рішення, які не потребують додаткового втручання.

Більше про платформу Crop Saver читайте тут

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх