AgroCompex 2019 відвідає головний офіс світового виробника дронів DJI

23 октября 2019 в 12:39

2033

AgroCompex 2019 відвідає головний офіс світового виробника дронів DJI

Вперше в Україні компанія DJI представить свій стенд на міжнародній виставці AgroComplex 2019. Участь цієї компанії відбудеться за підтримки DroneUA, офіційного імпортера та дистриб’ютора DJI в Україні.


DJI — провідна китайська компанія, яка сьогодні є лідером на ринку дронів. За результатами аналізу вона охопила 70% світового ринку БПЛА. За підсумками 2015 року DJI займала 70% світового ринку БПЛА. У 2018 році їі оборот сягнув $3 млрд. 

Дрони DJI є найпопулярнішими брендами БПЛА на аграрному ринку України. Попитом користуються класичні дрони DJI Phantom та DJI Mavic. Серія квадрокоптеров DJI Phantom стала популярна завдяки простому і зрозумілому управлінню, надійності, хорошим льотним характеристикам, якісним камерам та широкій підтримці виробником.

Ще одним ексклюзивом стане виступ Саммера Денг, керівника з продажу DJI Agricultural, на міжнародному бізнес-форумі “IT-Corner 2019: тренди, технології, майбутнє для агро 4.0”.

Форум є частиною триденної бізнес-програми спеціалізованої події в сфері цифрових технологій та смарт-рішень IT-Corner 2019, який включає виставкову експозицію в форматі open-space, ексклюзивниі стенди та “Алею стартапів”.

На даний момент участь підтвердили 30 спеціалізованих компаній, які представлять понад 40 вітчизняних та міжнародних брендів. 

Спеціально на IT-Corner 2019 DJI представить ексклюзивну модель дрона Phantom 4 multispectral, розроблену виключно для сільського господарства. Новий безпілотник дає можливість проведення надточних обмірних робіт та виконання задач щодо точного землеробства.

До зустрічі на AgroComplex 2019

Замовити безкоштовний вхідний білет можна тут.  

Дата: 29-31 жовтня 2019 року

Місце проведення: м. Київ, Міжнародний виставковий центр.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх