DJI Agras T16 — новий дрон для обприскування полів

27 сентября 2019 в 16:20

30038

Джерело фото: disserr.com

Джерело фото: disserr.com

Нещодавно у Drone.ua презентували безпілотник нового покоління DJI T16, який дозволяє ефективніше обприскувати культури завдяки потужному програмному забезпеченню, системі штучного інтелекту та плануванню 3D-операцій.


Цьогоріч компанія DJI розробила новий безпілотник Agras T16, який дозволяє оптимізувати час обробки поля. Це ефект досягається завдяки збільшенню об’єму бака та модульній конструкції, що зменшує час підготовки БПЛА до роботи.

DJI — провідна китайська компанія, яка сьогодні є лідером на ринку дронів. За результатами аналізу вона охопила 70% світового ринку БПЛА. 

Рішення, що прискорює розпилення пестицидів 

Agras T16 оснащений 6-ма роторами, системою дублювання RTK та подвійного авіадублювання. Під час розробки дрона інженери вирішили порушити класичний алгоритм обертання роторів — у Agras T16 вони крутяться у зворотному напрямку один до одного.

Обприскувач T16 утримує в повітрі 16-ти літровий бак. В результаті стандартна вага при зльоті сягає 39,5 кг. Розмах крил до 2,5 м, а швидкість обприскування — 4,8 л/хв, що фактично дозволяє спорожнити бак за 3 хвилини. 

Agras T16 має 4 насоси та 8 розприскувачів, щоб підвищити рівень низхідного потоку повітря. Ширина обприскування — 6,5 метрів, яка може охоплювати площу 10 га на годину. Для забезпечення точної і стабільної обробки поля, обприскувач оснащений електромагнітним витратоміром.

Multi-AirCraft Control — режим управління декількома дронами DJI Agras T16

В режимі управління декількома дронами можна використовувати камери FPV і передавати відео HD на відстані 3 км. Це забезпечує безпеку польоту та підвищує ефективність обприскування.

Зручна установка для перевезення, швидкої заміни бака та акумулятора

Завдяки новій модульній конструкції безпілотника T16, розпилювальний бак і акумулятори легко і швидко замінюються, що значно зменшує тривалість виконання польових робіт. 

На відміну від звичайних дронів, які знаходиться у декількох коробках, і їх потрібно збирати 2-3 години, Agras T16 потрібно лише витягнути з коробки, оновити систему і створити обліковий запис. У попередніх версіях дронів необхідно було доливати засіб захисту рослин за короткий період часу, інакше розрядитися конденсатор на платформі

Валерій Яковенко, CEO Drone.ua.

Безпілотник Agras T16 дозволяє агроному отримати більше часу для приготування розчину. Це дає змогу правильно розрахувати норму внесення, а маючи декілька каністр можна обробити більше земельних ділянок. Сьогодні на ринку цей обприскувач коштує близько $15 тис.

Зарядка акумулятора за 20 хв

Основний модуль акумулятора має ступінь захисту IP67. Нова система управління і зарядна станція з 4-ма виходами для заряджання акумулятора Intelligent Battery, 2600 Вт — збільшує цикли зарядження на 100%. Для ефективності обльоту поля варто придбати одразу 4 батареї.

Унікальна технологія значно скорочує термін заряджання — до 20 хвилин за наявності генератора і доступу до якісного електроживлення на полі.

Автоматизоване реагування на перешкоди під час обприскування 

Під час обприскування в складних польових умовах використовується бортовий радар DBF для отримання зображень поля. Завдяки технології інтелектуального польоту, дрон може обійти будь-яку перешкоду.

Зустрічаючи стовп чи дерево, T16 ідентифікує його та визначає відстань до об’єкта, автоматично плануючи шлях для його обльоту. Потім Agras T16 автоматично відновить обприскування. Пілоти можуть переглядати пряму трансляцію відео з камери та налаштовувати маршрут за допомогою пульта управління. 

Рішення для садівників: дрон Phantom 4 RTK та 3D-картування, що покращує маршрут Agras T16

Для агронома поставити завдання в умовах неправильних контурів поля, змінного рельєфу або інших дефектів, пов’язані з неоднорідною висотою фруктових дерев, вкрай складно. За допомогою дрона Phantom 4 RTK, користувачі можуть виконувати сканування саду з точністю до 1 см перед обприскуванням.

Після моніторингу програмне забезпечення DJI Terra виконує 3D-картування відсканованої ділянки, а завдяки штучному інтелекту також може генерувати тривимірні маршрути польоту для більш ефективного планування.

T16 здатний літати по траєкторіях польоту, одночасно відрегулювавши швидкість обприскування відповідно до розподілу дерев за допомогою системи позиціонування RTK з точністю до 1 см. Це дозволяє оптимізувати внесення пестицидів.

P4 Multispectral створений на основі Phantom 4 RTK для моніторингу полів, може триматися в повітрі 27 хвилин на одному заряді, управлятись на відстані до 7 кілометрів і виявляти перешкоди в 5-ти напрямках. 

P4 Multispectral у роботі

Phantom 4 RPK робить виліт за допомогою супутникової системи навігації D-RTK 2 і сканує місцевість, на який потім вилітає Agras T16. D-RTK 2 — мобільна станція, яка була представлена в цьому році і зараз вона отримала оновлені алгоритми для створення 3D моделі в польоті

підтверджує Валерій.

Презентація DJI Agras T16 (ВІДЕО)

Довідка для аграріїв! В полі повинен бути Інтернет, хоча б на старті роботи для активації платформи, оскільки устаткування має подвійну авторизацію за китайськими стандартами. 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх