Agrisrael 4.0: які IT-рішення привабили інвесторів?

2 июля 2019 в 11:00

1988

Agrisrael 4.0: які IT-рішення привабили інвесторів?

Уряд Ізраїля провів захід Agrisrael 4.0 для міжнародних інвесторів. Молоді компанії мали змогу презентувати свої IT-рішення провідним корпораціям.


За даними Isralowitz, в ізраїльські AgTech інвестують понад $670 млн в рік. Цьогоріч на акції  Agrisrael 4.0 були представлені інноваційні технології, спрямовані на скорочення витрат та автоматизацію виробництва, покращення якості продукції та рішення, які дозволяють знизити смертність бджіл та вирішити проблеми запилення.

До заходу долучились понад 150 представників світових компаній, серед них найвідоміші: Airbus, Pepsico, Actura, Dole, IFC-світовий банк, STMicroelectronics, Mitsubishi. Ці міжнародні корпорації провели понад 100 зустрічей з молодими стартап-компаніями Ізраїлю, які працюють над створенням інноваційних технологій для розвитку сільського господарства. 

Особливу увагу інвесторів привернули стартапи, які працюють над розвитком IoT сенсорів, робототехники та створенням нових програмних рішень. Представники корпорацій впевнені, що саме ці технології сприяють зниженню витрат та підвищують врожайність на господарствах та пасіках. Деякі іноземні гості вже висловили зацікавленість у співпраці з ізраїльськими компаніями.

Компанія Metomotion презентувала робота — Greenhouse Robotic Worker, який досліджує культури в теплиці, використовуючи інноваційну систему тривимірного бачення і алгоритми, які дозволяють вибирати дозрілі овочі. Робот адаптований для виконання різноманітних завдань в теплиці: збирання, обрізка, моніторинг, запилення та інше. На даному етапі машина підходить для збирання помідорів, але пізніше буде адаптована до всіх овочів і фруктів, які вирощують у теплиці. 

 

Greenhouse Robotic Worker

Компанія FieldIn пропонує інноваційне рішення для системи обприскування. Вони використовують камери для моніторингу рослин, які перевіряють пошкодження та наявність шкідників. Платформа FieldIn аналізує ці дані та надає агровиробнику рекомендації щодо вирішення проблеми, які відображаються на панелі інструментів управління в реальному часі. Компанія FieldIn допомагає фермерам підвищити врожайність та оптимізувати використання пестицидів, мінімізуючи залишки.

Компанія BeeHero пропонує технологію, яка дозволить пасічнику в режимі реального часу спостерігати за діяльністю бджіл всередині вулика. IT-рішення допомагає виявляти хвороби, стежити за статусом матки і багато іншого. Компанія розробляє технології, які дозволять знизити смертність бджіл та виявити проблеми запилення. 

Джерело: israel.agrisupportonline.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх