Яку цінність для агровиробника пропонує бренд Lidea?

16 сентября 2021 в 18:00

1642

Яку цінність для агровиробника пропонує бренд Lidea?

Нещодавно наша команда відвідала полігон Центр Агрокультурних рішень від Lidea. Цей захід став стартом об’єднання EURALIS Semences і Caussade Semences Group, на якому по колу була представлена лінія продуктів бренду Lidea на посівах кукурудзи та соняшнику.


Lidea — європейський бренд, заснований в результаті злиття Euralis Semences та Caussade Semences Group. Компанія контролює весь виробничо-збутовий ланцюжок: від досліджень, селекції та виробництва насіння до реалізації готової продукції.

В результаті об’єднання збільшився асортимент культур, якими займається компанія. Окрім кукурудзи, соняшника, сорго і сої, до продуктів Lidea також увійшла озима пшениця та люцерна. В цьому полігоні представлені посіви кукурудзи: від гібрида ФАО 200 раннього до середньо пізнього сегмента ФАО 420,

розповідає Роман Колесніченко, начальник комерційного відділу в Центральному регіоні.

Lidea в Україні має у своїй структурі локальне насіннєве виробництво: ділянки гібридизації та насіннєвий завод, молочну ферму, R&D та центральний офіс. Науковці Євраліс розробили унікальний генетичний матеріал Tropical Dent, який дозволяє фермеру вирощувати високопродуктивні рослини. Новітня технологія підвищує рівень вологовіддачі та стабільна до різноманітних умов вирощування. 

Компанія також впровадила нову обробку насіння Boost&GO, яка містить 4 елементи інноваційної технології: 

  • захист від шкідників;
  • обробка мікроелементами для підвищення енергії на початкових етапах росту; 
  • зменшення пилу шляхом удосконалення формуляції під час нанесення препарату на насіння; 
  • обробка біостимулятором.

Загрози виробництва соняшнику та рішення від LIDEA

Торік основною проблемою були низькі запаси вологи на посівах соняшнику після зимівлі. У цьому році проблема інша — хвороби! Цьогоріч було багато опадів і похолодань, тому це провокує грибкові захворювання. Друга проблема, яка традиційно супроводжує соняшник — це вовчок, який може пошкодити до 70% врожаю. У центральних областях ця проблема незначна у порівнянні з південними та східними областями. 

Який механізм протидії? Компанія розробила технологію ClearField, яка має генетичну стійкість до вовчка. Надається повний пакет послуг, які адаптовані під усі потреби вирощування.

Фінансові рішення від Lidea

Lidea активно розвиває напрямок фінансових рішень для агровиробників. Сьогодні вони працюють з аграрними розписками, банківськими та страховими програмами. Фінансові інструменти Lidea “Ідеальний старт” та “Трейдинг Max” надають можливість отримати додатковий прибуток шляхом різних страхових рішень. 

Унікальна особливість Lidea в тому, що бренд містить найбільшу лінію продуктів для агровиробника в Україні. Пропонує не тільки гібриди кукурудзи та соняшнику, а й культури для цілої сівозміни: силосну кукурудзу, сорго, кормові трави та сою,

Сергій Мельниченко.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх