Як війна вплинула на роботу компанії ФРЕНДТ

14 апреля 2022 в 10:30

4069

Як війна вплинула на роботу компанії ФРЕНДТ

Головний офіс компанії базується у Вінниці. Після шоку 24 лютого компанія відкликала своїх працівників з відряджень для їх безпеки, адже важко було напевне спрогнозувати дії окупантів. Проте ще з перших днів війни ФРЕНДТ зайняли чітку позицію з підтримки власного міста і країни, адже це наш дім.


Співробітники компанії ФРЕНДТ допомагали будувати блок-пости, компанія розвозила гуманітарні вантажі в центри біженців, віддала одне з власних авто на потреби армії та долучилась до збору коштів на необхідне нашим захисникам обладнання. 

Водночас розуміння, що посівна в Україні має відбуватися за будь-яких умов, змусила вже в перші березневі дні максимально почати повертатись до роботи. Спочатку була доступна відправка Новою Поштою та самовивіз, а вже згодом команда відновила виїзди спеціалістів на господарства у області, де це для них безпечно.

Цікавий факт — один із клієнтів ФРЕНДТ за підтримки спеціалістів компанії зміг власноруч встановити на свій трактор автопілот, який пройшов тести та чудово працює. Тож дистанційний монтаж обладнання — теж можливий.

Як ФРЕНДТ підтримує аграріїв? Фінансування систем ТЗ на період війни

Ще з перших днів війни компанія вирішила надавати українським аграріям безкоштовний доступ до власної RTK-мережі, і всі, кому потрібен високоточний сигнал для їх навігації, можуть звернутись за послугою. Також компанія співпрацює з банками, які надають кредити на найвигідніших умовах, наприклад, система “5-7-9” від Ощадбанку. В деяких випадках навіть практикується встановлення обладнання по бартеру.

Наявність обладнання та комплектуючих, робота польового сервісу

Оскільки наразі для аграріїв дуже важливо зменшувати витрати на ТМЦ, не знижуючи продуктивності та прогнозованої врожайності, то збільшився попит на обладнання, що допомагає автоматизувати польові операції. На щастя, Міністерство Аграрної Політики сприяє побудові нових логістичних ланцюгів, які допоможуть пришвидшити поповнення запасів необхідного обладнання. Проте на сьогоднішній день на складах компанії вистачить запасу приблизно на шість місяців. 

Але, наприклад, кабельну продукцію компанія ФРЕНДТ виготовляє сама, і має достатньо сировини, щоб забезпечити своєчасну поставку замовлень. Завдяки цьому компанія почала також робити проводку і на військову, і на комунальну, і на будівельну техніку.

Сервіс виїжджає на господарства, що знаходяться на територіях, де немає активних бойових дій. Проте, консультація в телефонному режимі доступна для клієнтів з усіх куточків України, та допомагає вирішити будь-які питання. А надіслати обладнання для ремонту завжди можна поштою.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх