Як відсвяткували Всеукраїнський День Фермера на AGROSHOW Ukraine?

23 июня 2021 в 11:00

1797

Як відсвяткували Всеукраїнський День Фермера на AGROSHOW Ukraine?

16-18 червня в Черкасах відбулась масштабна агровиставка-фестиваль AGROSHOW Ukraine в рамках якої Україна вперше відзначила Всеукраїнський День Фермера. Хочемо згадати як це відбувалось та повернути Вас у атмосферу неймовірного свята, яке організували для аграріїв.


З офіційним візитом на AGROSHOW завітали Міністр аграрної політики та промислового розвитку України – Роман Лещенко та очільник Черкаської області – Скічко Олександр.

Я знаю, що в основі нашої державності — український фермер. І я покладаю великі надії ,на те що, спільними зусиллями в рамках відродженого міністерства, державної підтримки, земельної реформи, реалізації всіх тих напрямків які ми поставили за ціль і в зрошенні, і в Агро страхуванні, і в питанні розширення державної підтримки від одного відсотка ВВП країни. Це ті стратегічні цілі які ми повинні разом з вами здійснювати, тому що не буде фермера - не буде України

наголосив Роман Лещенко, уродженець Черкащини від імені відродженого Міністерства.

Очільник ОДА відмітив, що для області стратегічно важливим напрямком є співпраця з фермерськими господарствами і виступив зі словами привітання: 

Хочу привітати всю Україну, тому що за моєю інформацією тут сьогодні знаходиться більша частина областей. Тому що на сьогоднішній день для Черкащини надзвичайно важливо аби розвивався сільськогосподарський сектор, сільськогосподарський напрямок, тому що там, де є фермер, на сьогоднішній день є об’єднана територіальна громада. Є робота, є громади які розвиваються. Там, де не має фермера - немає робочих місць і така громада поступово починає зникати. Тому Черкаська Обласна Державна Адміністрація всіх вас вітає зі святом, і запрошуємо до співпраці, до знайомства. Ми готові змінювати підходи, ми готові допомагати і будемо робити все для того, щоб фермерство і сільське господарство на Черкащині розвивалося.

зазначив він

Міністр та Очільник вручили подяки до свята керівникам фермерських господарств Черкаської області та побажали всього найкращого, а відкривав AGROSHOW Черкаський джазовий оркестр, який задав настрій всьому святу.

Організатори AGROSHOW. Всеукраїнський День Фермера – сестри Ірина та Валерія Ващенко, співласниці компанії Землероб кажуть “Для нас це велика честь започатковувати традицію святкування Всеукраїнського Дня Фермера на рідній Черкащині і щороку зустрічати тисячі аграріїв саме тут. Тому, в організацію вклали душу та креативний підхід. Хотілось передати атмосферу та зробити таку подію, щоб фермери відчули важливість їх тяжкої праці та підтримку з боку партнерів і простих жителів міста. Думаю нам це цілком вдалось”.

Проведення заходу підтримали Генеральний Спонсор AGROSHOW – компанія Землероб, яка надає послуги з точного землеробства та агрохімічного дослідження ґрунту, та Спонсор виставки — компанія Ukravit — найбільший вітчизняний виробник ЗЗР в Україні.

Фестиваль інновацій в рамках AGROSHOW cтав найбільшою в Україні виставкою обладнання, технологій точного землеробства, управління господарством та земельним банком. Спонсором  фестивалю виступила компанія TRIMBLE, яка представляє високоточні сільськогосподарські рішення для точного землеробства. Продукцію Trimble можна було побачити на стенді диллера - АБА Астра. На кожному стенді гості могли отримати подарунки, взяти участь у розіграшах та отримати кваліфіковану консультацію.

Учасники виставки, яких було більше 180 на заході представили новинки техніки та обладнання. На стендах кипіла робота. Фермери активно цікавились обладнанням та технікою до нового сезону, а учасники готові були представити рішення для невеликих фермерів та агрокомпаній з великим земельним банком.

17 червня на гостів очікувала насичена розважальна програма. В цей день на AGROSHOW завітало більше 7000 відвідувачів з усіх куточків України. Відбулось нагородження фермерських господарств 12 областей України, які приїхали з неймовірною групою підтримки. Їм вручили дипломи та пам’ятні футболки зі слоганом заходу “ФЕРМЕРИ РУЛЯТЬ”.

Тракторні перегони

За підтримки Асоціації Фермерів та приватних землевласників України пройшли шалені тракторні перегони в яких взяли участь фермерські господарства черкаського району, відбулись заїзди поза класом навантажувача маніту та всюдиходу українського виробництва Атлас. Подивитись на заїзди зібралось більше 1000 гостей, які вболівали за своїх фаворитів. Техніка змагалась за першість у часі, проїжджаючи перешкоди, багнюку та паркуючись у “гараж”. Переможець став учасником феєричного шоу - мийки трактора.

 

Про те, що свято викликало неабиякий інтерес серед аграріїв свідчить їх безпосередня участь у програмі. Справжнім хедлайнером музичної сцени став колектив Харківського Молочного Комбінату, що випускає молочні продукти під брендом “Агромол” з кавером на пісню “Шум” гурту GoA. Гості заходу вже прозвали цей виступ — неофіційний гімн Дня Фермера.

Відзначила найкращих аграріїв у номінації “Амбасадор принципів розумної агрономії” компанія-партнер виставки AGROSHOW – ALFA Smart Agro. Вони визначили дев’ять агровиробників-новаторів, які використовують інноваційні технології в управлінні та виробництві на нагородили їх на Головній сцені AGROSHOW.

На сцені виступав гурт “Крутий Заміс”, який зібрав сотні шанувальників біля сцени, розігрували десятки призів, дівчата билися в багнюці, лунали DJ-сети. Аграрії дійсно могли відпочити і добре розважитись на AGROSHOW.

Яке ж свято без виступів артистів? 

На Всеукраїнський День Фермера завітала з виступом NK — Настя Каменських. Перед її виступом ведучий організував флешмоб - багатотисячна аудиторія скандувала “Фермери Рулять!” Цю ідею підхопила і сама зірка, замінивши слова своєї відомої пісні на “Фермери Рулять”!.

Загалом, на Черкащині вдалось започаткувати традицію святкувати Всеукраїнський День Фермера. Гості AGROSHOW 2021 ще довго будуть згадувати велике дружнє застілля, яскраву програму та емоції які вони отримали відзначаючи свято аграріїв усією Україною. У 2022 році, організатори обіцяють не менш масштабне свято та ще більше сюрпризів у програмі для тих, хто годує світ! 

 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх