Як створити додану цінність в Agrifood?

27 мая 2019 в 11:00

2232

Джерело фото: ufv.org.ws

Джерело фото: ufv.org.ws

“Українська продовольча долина” (UFV) разом із викладачами Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS) проведе всеукраїнські воркшопи для лідерів малого та середнього бізнесу, які включають всі необхідні аспекти для покращення власного виробництва.


Якщо провести опитування аграрного ринку на тему: “А чого саме бракує вітчизняному агробізнесу для здійснення прориву?”, то найпоширеніша відповідь буде: “Кваліфікованих кадрів!”. А найбільшою перепоною на шляху до розвитку власника малого та середнього аграрного бізнесу та його команди буде відсутність інформації про якісну освіту та брак часу через надмірну зайнятість.

Розуміючи потреби аграріїв у актуальних знаннях та у практичних навичках експерти Громадської спілки “Українська продовольча долина” (UFV) разом із викладачами Києво-Могилянської бізнес-школа (KMBS) та партнерська організація Райффайзен Банк Аваль розробили унікальну програму для власників та управлінців агропродовольчого бізнесу, яка називається “Створення доданої цінності в Agrifood”!

Комплексний навчальний бізнес-курс для власників, керівників та інвесторів малого та середнього агробізнесу складає 5 навчальних модулів різних спрямувань. Курс триватиме впродовж 5 місяців (червень-жовтень). У кожному воркшопі братиме участь група з 30 чоловік, 1-й та 2-й модуль проходитиме у Києві, 3-5 модулі — у обласних центрах.

Дана програма розроблена за логікою бізнес-школи з урахуванням особливостей роботи аграріїв, тобто учасники мають можливість навчатись 1 день на місяць протягом 5 місяців практично без відриву від виробництва, адже більша частина навчання буде відбуватись у регіонах, таких як: Чернігів, Тернопіль, Вінниця, Умань, Полтава, Кропивницький, Дніпро та Одеса!

У результаті навчання учасники матимуть змогу освоїти принципи створення доданої цінності агробізнесу, у якому працюють, завдяки методиці активного навчання та максимального залучення до роботи над бізнес-кейсами!

Основна програма всеукраїнських воркшопів

Бізнес ідея

Даний курс про те, як мислення управлінців стає джерелом інновацій і допомагає власнику розібратись із тим яку цінність для клієнтів його бізнес має створювати.

Ми розберемо яким чином за допомогою креативних рішень і лідерства формується стратегічна ідея, візія, місія та цінності бізнесу. Розглянемо питання природи людини та природи відкритих і закритих систем.

Феномен лідерства

Розвиток Вашої організації і команди безпосередньо залежить від вашого особистого управлінського розвитку. У сучасних компаніях від керівників вимагаються не лише гарні організаторські здібності, а й готовність до блискавичних змін ринків і технологій.

Кожен учасник на прикладі практичних кейсів зможе оцінити власний лідерський потенціал та освоїти набір стратегічних інструментів, якими користуються творці найбільших ідей сучасності.

Стратегії створення доданої цінності в AGRIFOOD

Щоб успішно конкурувати як на внутрішньому, так і на зовнішньому аграрних ринках у сучасних умовах, та підвищувати маржинальність бізнесу, необхідно розуміти логіку створення доданої цінності в AgriFood.

Учасники дізнаються яким чином можна капіталізувати свою унікальну стратегію доданої цінності, що дозволяє отримати міцні позиції на ринку, а також як вивести бізнес на новий рівень розвитку за рахунок диференціації та системному підходу до стратегії.

Бізнес-кластери

Чому в кожній країні є особливі регіони, які розвиваються значно потужніше, ніж інші? Чому компанія, яка знаходиться у географічній близькості зі своїми прямими конкурентами, більш конкурентоспроможна? Відповідь — тому що створюється кластерний ефект.

Компанія у кластері автоматично у більш виграшній позиції, ніж "бізнес-одинак". Економіки з сильними кластерами мають вищий рівень інновацій, вищу продуктивність, більше підприємливості і стартапів, і головне — більший експорт. Кластери стають двигуном, який залучає багатство в регіон.

Маркетингові та брендингові стратегії

Ринок змінюється дуже швидко. Хто завтра буде переможцем, а хто лузером визначається якістю стратегії. Сильна бізнес-стратегія неможлива без якісного маркетингу. А це —  вміння "зчитати" та використати на свою користь ринкові тренди, дослідити конкурентів та диференціюватися від них, зрозуміти чого насправді хочуть клієнти та створити потужний бренд.

Основну увагу у даному курсі ми приділимо брендам: як створювати бренди-лідери, як ефективно управляти ними та як за їх допомогою максимізувати маржу!

Системне впровадження технологій в агровиробництві

Сучасні технології стають невід'ємною частиною сільського господарства. З кожним днем збільшується кількість сервісів, обладнання, програмного забезпечення, що використовується в повсякденній роботі. Ключове питання, яке стає перед власниками та менеджментом — як правильно впроваджувати та використовувати нові технології, для того щоб підвищити ефективність та рентабельність агробізнесу.

Основне завдання модулю – надати розуміння комплексу технологій та рішень, що використовуються в рослинництві, типових помилок при їх впровадженні, а також познайомити слухачів з оптимальною методологією, що забезпечить максимально ефективний результат.

Подати заяву потрібно до 7 червня, заповнивши реєстраційну анкету тут.

Дата проведення 1-2 модулів: 24-25 червня 2019 року

Місце проведення: м. Київ, вул. Волоська 8/5, (Поділ, район Контрактової площі), 4-й корпус НУ “Києво-Могилянська академія”. Приміщення Києво-Могилянської бізнес школи, 4-й поверх.

Контакти: +38 050 846 88 82

Детально ознайомитись з інформацією про воркшопи Ви можете тут.       

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх