Як стати $uper прибутковим агровиробником?

21 февраля 2019 в 17:00

2259

Як стати $uper прибутковим агровиробником?

Як інновації допоможуть підвищити ефективність агробізнесу? Зможете дізнатись 28 лютого на “II Аграрній IT-конференції”.


Конференція присвячена впровадженню та успішному використанню IT-технологій у сільському господарстві. Серед піднятих будуть: проблеми застосування мобільних додатків агровиробниками, основні помилки при використанні дронів, метеомоніторинг та інше.

Organichelper: проблеми застосування мобільних додатків агровиробниками

За даними Олександра Приходька, засновника Organichelper та спікера конференції, лише 7% фермерів використовує хоч якісь новітні технології.

Основні перепони, які заважають інноваціям проникнути в цей сектор: не розуміння цінностей технологій та відсутність бажання змінюватись. Також важливі аспекти: відсутність смартфонів та знань і навичок користування застосунками.

Олександр Приходько розповість про сподівання фермерів при впровадженні мобільних додатків та основні помилки при їх впровадженні.

DroneUA: основні факапи при використанні дронів в сільському господарстві

Валерій Яковенко, співзасновник одного із найуспішніших проектів у сфері БПЛА — компанії DroneUA, розповість про те, яких помилок припускаються аграрії, купуючи дрони.

Спікер зупиниться на головних факапах, які трапляються на агропідприємствах. А головне — він надасть експертні рекомендації щодо того, як підвищити ефективність агробізнесу і примусити працювати кожну вкладену в це рішення гривню.

В базі клієнтів DroneUA на сьогодні нараховуються підприємства з загальним земельним банком понад 4,5 млн га. Тому Валерій Яковенко має досвід розв’язання різноманітних проблем, які трапляються в різних компаніях. Спікер поділиться реальними кейсами та підкаже, як правильно впроваджувати інноваційні технології.

Hummingbird Technologies: автоматизація процесу збору та обробки знімків з дронів та супутників

Роман Міхалевич, регіональний представник Hummingbird Technologies, розповість про можливості, які відкривають технології штучного інтелекту та машинного навчання в розрізі роботи з Big Data.

Також спікер зупиниться перевагах, які дає правильний аналіз знімків: прогнозування врожайності, управління рівнями забезпечення азотом, діагностика захворювання посівів. Окрім цього спікер розповість про те, наскільки реально за допомогою аналізу знімків виявляти основні хвороби рослин перш ніж з'являться симптоми.

Унікальність рішень Hummingbird полягає в тому, що вони застосовуються для конкретних культур, з урахуванням всіх особливостей їх розвитку. Це дозволяє визначити ключові проблеми, з якими зіштовхується аграрій, і пропонувати ефективні рішення. Завдяки алгоритмам машинного навчання аналіз виконується автоматично, що дозволяє обробляти великі ділянки полів в короткий строк.

Спікер розповість про реальні кейси та способи зекономити на гербіцидах 20% за допомогою супутникового та авіаційного моніторингу.

IT Innovations: як інноваційні системи метеомоніторингу допомагають протидіяти зловживанням та підвищити урожайність

Комерційний директор IT INNOVATIONS Леонід Власов розповість про інноваційні системи метеомоніторингу, що дозволяють відстежувати погодні умови протягом сезону. І визначати саме ті аспекти, які вплинули на показники врожаю.  

Окрім цього, сучасне програмне забезпечення на метеостанціях надає ще ряд можливостей: від онлайн-моніторингу і перегляду архівних даних до прогнозування виникнення хвороб та автоматизації поливу.

Сьогодні інтегрувати дані з конкретних датчиків та автоматизувати процеси згідно з ними стає все простішим та дешевшим рішенням. А сучасне програмне забезпечення на метеостанціях дає можливість спрогнозувати умови для конкретного поля або саду з достатньо високою точністю. В окремих випадках системи метеомоніторингу дозволяють підвищити ефективність сільського господарства на 10%.

АгроOnline: що спільного в агронома і супергероя?

Тетяна Кочеткова, менеджер проектів АгроOnline, підійшла до виступу креативно. Вона вирішила порівняти сучасних агрономів з супергероями. Які актуальні задачі вони вирішують? В чому цінність сучасного агронома, і які суперздібності може надати йому електронний помічник?

Тетяна Кочеткова пояснить різницю між інтуїтивним та раціональним управлінням і розповість, який на її думку ефективніший. Спікер проаналізує майбутнє IT-технологій в агросекторі та тенденції розвитку, які присутні на ринку зараз.

АгроOnline — компанія, що пропонує комплексний підхід побудови сучасної агрономічної служби c інтеграцією всіх типів даних в єдину систему прийняття рішень “під ключ”.

Агроконтроль: ефективне та прибуткове землеробство за допомогою високих технологій

Володимир Мусієнко, співзасновник та технічний директор компанії “Агроконтроль”, розкриє, як інноваційні технології допоможуть у виконанні фермерських задач:

  • облік земельного банку та  автоматичний розрахунок виплат за договорами оренди;
  • облік обмінів, контроль оброблюваної площі та площі за договорами оренди;
  • планування сівозміни;
  • створення карти поля, технологічної карти, планування агрооперацій;
  • автоматичний облік товарно-матеріальних цінностей та затрат на необхідні матеріали по кожній ділянці або гектару;
  • прогнозування урожайності;
  • контроль професійності та якісного виконання своїх обов’язків співробітників;
  • контроль за збором та переміщенням врожаю з поля до елеватора;
  • моніторинг  валового збору в розрізі полів, культур, намолоту в розрізі комбайнерів;
  • контроль вологості та натури зерна;
  • відеомоніторинг.

Дата проведення: 28 лютого 2019.

Місце проведення: Київ, вул. Хрещатик, 10, iHub.

З питань участі у події, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":

  • тел./факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03

 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх