Як працює олійно жирова індустрія?

24 декабря 2020 в 11:00

2307

Як працює олійно жирова індустрія?

З 22 по 24 вересня 2021 року на території Національного Комплексу "Експоцентр України" відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка "Олійно жирова індукстрія".


Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку. В рамках виставки відбудеться бізнес-форум з діловими програмами та дискусійними панелями. 

Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку  олійно жирової галузі. У Бізнес-Форумі є можливість кожному учаснику виставки виступити з презентацією, доповіддю, семінаром. 

Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології. Традиційно цільова аудиторія виставки це фахівцями переробного сектора, постачальники технологічного обладнання і ресурсів, постачальники обладнання для виробничих лабораторій. Деталі за посиланням.

Пріоритетність виступу з доповіддю надається учаснику виставкового заходу.

ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ:

"Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя" (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки). 

Виробник олії:  Фермерське Господарство  "Бірюза АФП", "Олія  соняшникова "Особлива"  Паряна і Жаряна".

 

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх