Як отримати ЗЗР на пільгових умовах?

31 марта 2022 в 11:00

3411

Як отримати ЗЗР на пільгових умовах?


Укравіт” — український виробник. Всі діючі речовини було завезено раніше. Тому на даний момент продукція вироблена, склади заповнені, клієнти, які замовляли продукцію - вже її отримали.

“Укравіт” повторно розглядає заявки на пільгове фінансування, по яких раніше було відмовлено. Це відбувається через те, що банк-партнер Ощадбанк змінив процеси на більш сприятливі для агровиробників.

“Укравіт” уже понад 3 роки використовує продукт UKRAVIT FINANCE для надання пільгового фінансування. Сьогодні ці продукти наявні і в повній мірі покривають потреби клієнтів для забезпечення посівної.

Фінансування по програмах “Укравіт” можуть отримати і господарства Донецької та Харківської області, якщо в конкретних районах не ведуться бойові дії.

Доставка працює. Заводи знаходяться в Черкасах, ондак склади є й в інших регіонах України. По центральній та Західна Україна доставка здійснюється власним транспортом. Можуть бути кількаденні затримки з доставкою в регіоні, які межують з районами бойових дій. Однак компанія намагається здійснювати доставку максимально швидко.

“Укравіт” має 18 філій і понад 100 спеціалістів по комунікації з клієнтами по усій Україні. Тому клієнт може максимально швидко отримати консультації та придбати продукцію, яка його цікавить.

Філософія “Укравіт”: компанія не просто виробник і постачальник ЗЗР, вона пропонує повнофункціональне комплексне рішення для надання клієнтам і фінансування, і технологій захисту та вирощування.

В штаті компанії понад 50 агрономів в різних регіонах України, які надають консультації клієнтам.

В “Укравіт” 7 банків партнерів, однак на сьогодні близько 90% клієнтів користуються програмами Держбанків.

За мотивами виступу фінансового директора “Укравіт” Олександра Ільїна

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх