Як отримати рекордний врожай у 2021

21 января 2021 в 10:00

1879

Як отримати рекордний врожай у 2021

28 січня 2021 року о 11:00 на YouTube каналі QUADRO.ua Валерій Євтушенко, голова Агродепартаменту QUADRO.UA, офіційного партнера DJI Agriculture в Україні, проведе відкритий вебінар для аграріїв.


Розробник БПЛА-рішень для агросектора Валерій Євтушенко поділиться унікальним досвідом ефективного застосування квадрокоптерів у сільському господарстві та розкриє секрети вирощування  високих врожаїв.

На вебінарі Ви дізнаєтеся:

  • 5 секретів технології точного землеробства, що забезпечують кращий результат.
  • 7 правил застосування сучасного агродрона на полях.
  • Чому Ваше майбутнє в агросекторі за штучним інтелектом.
  • Як з агродроном T20 використання ЗЗР стає ефективнішим. Ознайомитеся з перевагами революційної новинки 2021 року від DJI – сільськогосподарського квадрокоптера Agras T20.

Ви зможете особисто поспілкуватися з одним із провідних українських спеціалістів у галузі розробки аграрних БПЛА та робототехніки і отримати відповіді на питання, що стосуються саме Вашого сільськогосподарського бізнесу.

На вебінар запрошений спеціальний гість – співзасновник ТОВ "Елайндронс" Роман Михалевич. Він розповість, як сам впроваджував технології точного землеробства, поділиться результатами використання агродрона DJI Agras T16 (попередника DJI Agras T20) для обприскування полів. Роман організував асоціацію операторів, що надає послуги з внесення ЗЗР дронами. В Україні вже працюють більше 10 його екіпажів на 19 дронах.

Коротко про спікера

Євтушенко Валерій − Голова Агродепартаменту QUADRO.UA, офіційного партнера DJI Agriculture в Україні. У 2017-2020 роках займався розробкою БПЛА та рішень на їхній базі для агросектору. Сконструював БПЛА за принципом літака для розселення трихограми на полях України. У межах проекту розробив перший в Україні БПЛА з вертикальним зльотом і посадкою. Створив та впровадив систему автоматичного підрахунку сходів на основі штучного інтелекту, а також систему автоматичного обміру полів для даних з БПЛА. Зібрав дані з 2 000 000 га землі по всіх областях України.

Переглядати онлайн-вебінар можна на ютуб-каналі QUADRO.ua

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх