Як отримати кредити від Ощадбанку

31 марта 2022 в 11:00

3338

Як отримати кредити від Ощадбанку

Представники державного банку Ощадбанк розповіли про подробиці фінансування аграріїв по держпрограмі під посівну 2022.


На поточний момент немає регіонів, які не кредитують зовсім. Основним критерієм є не територіальна приналежність, а конкретний район і мета, на які потрібне фінансування. 

Програма працює в усіх областях

На початку роботи по держпрограмі клієнтам розташованим в областях в яких ведуться активні бойові дії були відмови. Зараз робота банків з такими клієнтами коригується і рішення по деяким клієнтам переглядаються (в AgroApp на суму близько 300 млн грн). Якщо 50-80% земельного банку господарства знаходиться в безпечній зоні і господарство має можливість провести посівну — фінансування буде здійснюватись.

Порука або застава?

В поточних умовах Ощадбанк надає продукт кредитний до 5 млн грн тільки під державну гарантію та поруку власника компанії. Раніше потрібна була застава для кредитування, та зараз для малих та середніх сільгоспвиробників пропонується кредитування взагалі без застави. При отриманні кредитування на суму більше 5 млн грн — 80% кредиту видається під державну гарантію, а 20% під заставу клієнта, в якості якої може бути розглянуто зерно на складах, майно, або будь що інше, що є в наявності.

Час ухвалення заявки

По заявках які подаються через сервіс AgroApp час винесення попереднього погодження банком — 1-2 дні. Після попереднього погодження клієнт надає банку оригінали документів своєї ліквідності і банк приймає остаточне рішення. Остаточне погодження кредитування відбувається протягом декількох днів, якщо сума кредиту менше 1 млн грн, та займає до 10 робочих днів, якщо більше 1 млн.

Яка довідка потрібна?

Найбільше питань у банків по наявності, або відсутності податкового боргу. Ця інформація в реєстрах не оновлювалась з початку війни, тому відповідну довідку повинен надати клієнт.  Тобто сам клієнт може сказати про наявність податкового боргу. Правдивість слів на відповідальності клієнта. Якщо виявиться, що клієнт подав неправдиву інформацію — він випаде з програми і не зможе отримати кредити під 0%, а також муситиме сплатити всі відсотки по кредиту.

Робота з новими клієнтами

Щодо питання фінансування нових клієнтів — згідно з прийнятим рішенням з понеділка Ощадбанк повністю задовольняє їх потреби.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх