Як навчити аграрія приймати ефективні рішення?

10 марта 2020 в 14:00

1996

Як навчити аграрія приймати ефективні рішення?

Сільське господарство — галузь, яка потребує нових знань, інноваційних технологій та розуміння потреб ринку. Щоб навчити аграрія приймати ефективні рішення для збільшення прибутковості, компанія SmartFarming та Skills Factory за підтримки Райффайзен Банк Аваль провели командні змагання, де учасники моделюли свої рішення в агробізнесі у симуляторі Farm Foresight.


Перед стартом змагань, Артем Бєлєнков, засновник компанії Smart Farming, розповів про симулятор Farm Foresight та його роль у навчанні. Наголосив, що в умовах глобалізації ринку, аграрію потрібно швидко і ефективно моделювати різноманітні сценарії ключових рішень у виробництві і спрогнозувати їх результати, оскільки це впливає на прибутковість бізнесу.

Тренди освіти: чому варто інвестувати в agritech

Про ідею впровадження ігрового формату навчання в Україні, і водночас банківську підтримку інноваційних освітніх програм продовжив розповідати Микола Волков, керівник з розвитку агропроєктів та партнерства Райффайзен Банк Аваль. 

Швидкий розвиток інноваційних технологій змінює принципи ведення бізнесу. Для того, щоб швидше адаптуватись до нових трендів, потрібно впроваджувати інтенсивні освітні програми, які у доступному форматі висвітлювали б всі проблеми агросектору.

Головний бар’єр у впровадженні інновацій — це люди, оскільки інтеграція з agritech вимагає певного рівня обізнаності у технологіях агробізнесу та серйозного підходу до інновацій. 

Ми розглянули ринок освіти та його пропозиції і визначились, що в епоху діджиталізації бізнесу, у агровиробника є обмаль часу, щоб охопити та засвоїти нові бізнес-процеси. Вважаємо, що найкращий метод сьогодні — це навчати аграрія приймати ефективні рішення через ділову гру,

підсумував Микола Волков.

Навчання для управління та оцінки персоналу

Про важливість нового типу навчання для ефективного управління персоналом та формування лідерства розповіла Яна Романенко, керуючий партнер компанії Skills Factory. 

Глобалізація ринку — новий тренд, який вимагає від керівника не просто очолювати свою команду, а й бути лідером, який її направляє. Сьогодні не достатньо закінчити вуз і отримати диплом вищої освіти.

Щоб утримати свою цінність та бути конкурентоспроможним потрібно постійно оновлювати свої навички і важливо змінювати відношення до тих речей, які раніше здавались типовими або непотрібними,

наголошує спікер.

Змагання  у симуляторі Farm Foresight

Після виступу спікерів, учасників змагань розподілили на 11 команд. Кожна ознайомилась із функціоналом гри, після чого розпочались змагання. Команди, що працювали за однакових умов впродовж 2-х сесій (період сівозміни). Перемогу отримала команда “Фокстрот”. У змаганнях взяли участь аграрії, директори агрохолдингів, розробники agritech-рішень та інші представники аграрного сектору.

Це нестандартний формат навчання. В світі є схожі симулятори, однак в Україні поки що цей тренд лише розвивається. Створення українського симулятора — це позитивний результат, і в ідеалі гра підходить як керівникам агрохолдингів, так і студентам аграрних університетів.

Зрозуміти інтерфейс симулятора спочатку складно, однак в процесі гри швидко звикаєш і в результаті можеш оцінити всі прийняті рішення,

поділився враженням один із переможців турніру Юрій Алаторцев, засновник і виконавчий директор D'Artur TransConsult LLC.

FarmForesight — інноваційне навчальне рішення, що моделює бізнес процеси аграрного виробництва на основі статистичних даних. Симулятор дає змогу навчитись чітко управляти сівозміною, виконувати технічні операції на полях, закуповувати насіння добра та ЗЗР, та визначати вдалий час для збуту рослинної продукції. 

Кожного року аграрій приймає низку рішень, які впливають на його прибутковість. Щоб навчитись приймати ефективні рішення, краще оцінювати ризики та досвід кожного робітника, аграрію необхідно використовувати навчально-інноваційні програми, які б підвищували рівень кваліфікації всієї команди.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх