Як компанія SAS працює після початку війни

6 мая 2022 в 11:00

4093

Як компанія SAS працює після початку війни

Компанія SAS понад 7 років займається впровадженням та розробкою програмного забезпечення, яке допомагає аграріям оцифрувати своє господарство, структурувати бізнес-процеси та оптимізувати економіку.


Через запровадження воєнного стану, перед командою повстали завдання, які потребували негайної реакції. Насамперед — це безпека співробітників та невідкладна допомога нашим клієнтам та тим, хто опинився в скрутному становищі.

Евакуація та початок на новому місці

Спершу компанія SAS організувала евакуацію власних працівників та їхніх сімей у безпечні місця, де б їхньому життю та здоров’ю нічого не загрожувало. Компанія здійснювала своєчасну виплату зарплатні, щоб кожен член команди мав змогу підтримувати необхідний рівень життя, жертвувати на допомогу ЗСУ та тим, хто цього найбільше потребує.

Не дивлячись на війну в Україні — бізнес повинен стати надійним союзником у тилу, працювати у безпечному місці, сплачувати податки, допомагати суспільству та ЗСУ для підтримки оборони нашої держави

засновник компанії Студія Аграрних Систем Дмитро Грушецький.

Допомога аграріям з посівною — головна задача

Було чітке усвідомлення, що посівна має відбутися за будь-якого сценарію, тому на початку березня, почалась активна допомога партнерам у вирішенні різних проблем, а також відновлено виїзди спеціалістів, зокрема інженерів, на господарства в ті області, де було б безпечно працювати команді та клієнтам.

Клієнтоорієнтованість на першому місці, тому топ-менеджментом компанії було прийнято рішення про можливість часткового відтермінування платежів за користування власними продуктами та послугами, щоб аграрії могли купити посівний матеріал, добрива, ЗЗР та паливо для проведення повноцінної посівної кампанії. 

Варто зазначити, що зараз вся команда SAS працює у безпечних місцях та продовжує свою інноваційну діяльність по розробці продуктів та послуг, які будуть розв’язувати проблеми кожного фермера, щоб ті бачили й відчували практичну цінність та економічну ефективність від співпраці з компанією. Також з боку компанії продовжується підтримка та допомога країні, з вірою в те, що все буде Україна!

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх