Як дізнатись реальний стан земельних відносин?

19 ноября 2021 в 11:00

3563

Нещодавно опублікували унікальне дослідження земельного банку Київської області! Проєкт спрямований на підвищення прозорості земельних відносин в Україні та є безкоштовним.


Як дізнатись реальний стан земельних відносин? Наприклад, яка площа земель в розрізі цільового призначення в конкретній області, скільки всього є ділянок ОСГ, хто найбільші землевласники та землекористувачі, в яких громадах найбільше сільськогосподарських земель?

Для цього потрібно зібрати та нормалізувати всі земельні відомості з державних реєстрів, оцифрувати поля по супутникових знімках та проаналізувати отримані дані. Саме це зробила команда Vkursi Agro в дослідженні земельного банку Київської області. Це вже третя область після Сумської та Вінницької, землі яких були повністю оцифровані, а результати відображені в інфографічному дослідженні Vkursi Zemli Ukraine.

Проєкт спрямований на підвищення прозорості земельних відносин в Україні та є безкоштовним. Це 25 сторінок інфографіки, з яких ви дізнаєтесь про:

  • Яке наповнення державних реєстрів відомостями про землю в регіонах?
  • Хто найбільші власники державної та приватної землі?
  • Які орендні ставки за землю?
  • Скільки земель обробляється з порушенням цільового призначення?
  • Скільки кожна область недоотримує від використання земель?
  •   ...та багато інших важливих аспектів земельних відносин в Україні.

Проєкт реалізується спільно командою експертів Vkursi Agro та SmartFarming, за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group, юридичної фірми “Василь Кісіль та Партнери” та сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Посилання на завантаження

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх