Війна — поштовх виходити на європейський ринок

26 апреля 2022 в 10:40

3631

Війна — поштовх виходити на європейський ринок

Широкомасштабне військове вторгнення російської федерації в Україну припало на початок весняно-польових робіт. Ми розкажемо як сьогодні функціонує перша українська тензометрична компанія Aquatec в умовах війни.


Ще 23.02.22 Павелківський Олександр, директор Aquatec готувався до початку весняного сезону, а вже 24.02.22 прокинувся від російського бомбардування українських міст та селищ. 

“Страх за сім'ю та за бізнес!”

Перші думки, коли почалась війна — це страх за сім'ю, за бізнес, куди вкладено дуже багато сил та років мого життя. Основний напрямок діяльності — виробництво та продаж тензометрів-вологомірів ґрунту. Сьогодні ми працюємо, хоча деякі проєкти поки що призупинені. Ми пропонуємо аграріям перевірені, доступні й надійні рішення з удосконалення технологій зрошування й удобрення.

“Ми непогано укомплектувались до війни”

До весняно-польових робіт ми закомплексувалися ще до війни. Тож по-основному напрямку більш-менш готові до сезону. А від держави ми отримали грошову допомогу як ФОП у розмірі 6500 грн. 

“За перші 30 днів війни не було жодного замовлення”

З'явилася новинка в нашому асортименті — тензіометр вологомір ґрунту AQUATEС AQUAMETER PRO Т LT. Основною відмінністю від попередниці є спеціально розроблений високоточний та надчутливий вакуумметр з кольоровою шкалою та діапазоном вимірювання -60 - 0 кПа. За перші 30 днів війни не було жодного замовлення. Зараз є одиничні заявки на придбання. Варто наголосити, що основним регіоном замовників був Південь та Схід України. Наразі недоступні, на жаль. 

Щодо ринку праці сьогодні важко спрогнозувати щось. Ми компанія не велика й штат працівників такий же. Але я впевнено можу сказати, що після нашої Перемоги ми впевнено продовжуватимемо розвивати свою справу. 

"Бити в одну точку — мій девіз"

Найкращий спосіб виживати в умовах війни сьогодні — розвивати продукт далі. У мене девіз по життю - бити в одну точку. 

Я вважаю, що війна — це міцний поштовх виходити за межі країни, на європейський ринок. Розширювати свою клієнтську базу. 

“Закінчення війни — розтягнуте поняття”

Якщо ця війна буде як у 2014 році, то заморожений стан розтягнеться на роки. Адже закінчення війни — це розтягнуте поняття. Проте надіюсь, у влади вистачить "сміливості" разом з підтримкою світу покласти кінець кровопролиттю до кінця цього року.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх