Відмова банку не завада: як аграрій знайшов альтернативне фінансування завдяки порадам Aggeek

15 декабря 2023 в 18:00

3776

Відмова банку не завада: як аграрій знайшов альтернативне фінансування завдяки порадам Aggeek

Напередодні весняної посівної 2023 року фермер Сергій Сіндяшкін отримав відмову від банку, з яким від співпрацював кілька років. Завдяки порадам та підказкам експерта, озвучених на онлайн-мітапі Aggeek, аграрій зумів знайти кошти на фінансування сезонних польових робіт.


Сергій Сіндяшкін — аграрій, директор ФГ “Клочків Ленд”, який скористався інструментами фінансуванням, про які розказав фінансовий експерт Павло Гузир на онлайн-мітапі Aggeek “Де фермеру брати гроші? Поради фінансиста”.

Сергій Сіндяшкін, ФГ “Клочків Ленд”

Сергій Сіндяшкін обробляє 300 га у Чернігівській області. Впроваджуючи нові фінансові стратегії, які отримав під час мітапу, він успішно здійснив залучення коштів для свого господарства на фінансування різноманітних польових робіт — від закупки посівного матеріалу, до покупки палива та ремонту техніки.

Поле ФГ “Клочків Ленд”, де посіяний ріпак

Ринок фінансування аграрного бізнесу переживає трансформації, і у 2023 році традиційні шляхи фінансування агровиробництва змінювалися, банки з різних причин скорочували фінансування своїх аграрних клієнтів. З іншого боку, виникали нові можливості для фінансування. 

Проведення посівної кампанії на полі ФГ “Клочків Ленд”

Поради експерта допомогли Сергієві розібратися з цими можливостями та отримати фінансування від державного банку. Історія Сергія стала відмінним прикладом того, як правильно використовувати поради фінансистів у сфері сільського господарства та ефективно вирішувати фінансові завдання для розвитку аграрного бізнесу.

Ця історія свідчить про те, наскільки важливо взяти участь у таких заходах, які надають доступ до актуальної інформації та досвіду фахівців, щоб вдосконалити фінансовий план та забезпечити стабільний розвиток агропідприємства.

Матеріал створено за підтримки USAID AGRO, що виконується компанією Chemonics Україна.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх