Ваш Гід по точному землеробству 2021 — “Пласти даних”

26 января 2022 в 15:00

4554

Ваш Гід по точному землеробству 2021 — “Пласти даних”

Друзі, оновлений випуск Гіда по точному землеробству пояснює, як ефективно застосовувати дані для покращення всіх процесів агровиробництва. Ми доклали максимум зусиль аби інформація в гіді була актуальною та перевіреною для кожного фермера.


Що у гіді?

У Гіді по точному землеробству ілюстровано передові методики ведення господарства. Ми розглянули й проаналізували 6 інструментів точного землеробства: паралельне водіння, управління нормами, аналіз ґрунту, дрони, супутниковий моніторинг та метеомоніторинг. 

Навіщо цей гід аграрію?

Візуальний гід по точному землеробству — це огляд найбільш актуальних інноваційних рішень, які дозволяють підвищити ефективність агробізнесу. Гід допомагає аграрію розібратись у доцільності використання нових світових практик по веденню фермерського господарства.

Піраміда точного землеробства

Однією із загальносвітових тенденцій і практик є застосування піраміди точного землеробства. Зокрема, йдеться про використання GPS, безпілотних літальних апаратів, диференційованого внесення добрив, висіву насіння та використання іншої техніки, яка допомагатиме аграріям ставати більш конкурентоздатними.

 

Фахівці Гіда по точному землеробству

Даний гід ретельно підготовлений експертами та фахівцями по впровадженню точного землеробства з компаній: Trimble, Frendt, Агрохімічні технології та SmartFarming. Завдяки цим провідним agtech-компаніям цей гід вийшов перевіреним та актуальним.

 

Не рекомендується використовувати інформацію, що міститься в довіднику в цілях професійної консультації з конкретного питання або винесення професійного судження.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.

AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх