В Китаї навмисне поширюють вірус АЧС дронами, щоб знизити вартість свинини

17 декабря 2019 в 12:15

2127

Джерело фото: meat-inform

Джерело фото: meat-inform

Китайські кримінальні банди поширюють чутки про африканську чуму свиней. Також застосовують дрони для розповсюдження зараженого корму на інші ферми. Вони заражають свиней, щоб змусити фермерів продавати свиней дешевше.


Здорових свиней іноді перепродають через китайські провінції за більш високою ціною. Щоб знизити вартість на поголів’я, злочинці використовують дрони для розкидання зараженого корму на ферми. Тоді вони можуть придбати вже хворих свиней за низькими цінами.

Контрабандисти перевозять тварин або м'ясо до інших китайських міст, де ціни вищі, щоб отримати прибуток від арбітражу між регіонами. Інші підробляють карантинні сертифікати. Переміщення худоби чи свинини між провінціями заборонено, оскільки органи влади намагаються запобігти поширенню хвороби.

Контрабандисти також дають хабарі інспекторам, це дозволяє уникати перевірок. Наприклад, у провінції Юньнань близько 10 тис. свиней, включаючи хворих. Нещодавно поліція викрила зловмисників, які намагались незаконно перевезти понад  4 тис. голів.  

За даними Міністерства торгівлі Китаю, оптові ціни на свинину цього року зросли більш ніж удвічі. Це  призвело до найвищої річної споживчої інфляції за сім років. 

В свою чергу епідемія АЧС призвела до загибелі мільйонів свиней.

Джерело: bloomberg

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх