Устриці в клітці: чи стане новий метод вирощування майбутнім промисловості?

11 апреля 2019 в 12:16

2948

Джерело фото: modernfarmer.com

Джерело фото: modernfarmer.com

Американський стартап пропонує новий підхід для вирощування устриць.


Американські стартапери застосовують спеціальні клітки, де культивують даний морепродукт. Ферма знаходиться у Мексиканській затоці штату Луїзіана.  Фермери використовують металеві клітки з гумовим покриттям OysterGro.

Особливу увагу приділяють клітці влітку, оскільки в цей період її потрібно чистити кілька разів на тиждень. Завдяки цій технології, збирати устриці можна цілий рік. Такий підхід забезпечує захист мальків, що дозволяє устрицям дозрівати впродовж усього періоду.

Традиційне устричне виробництво здійснюється в спеціально відведених затоках поруч зі скелями, в які агровиробники випускають закуплених мальків для подальшої культивації.  Устриці розмножуються без стороннього втручання. Молодь устриці народжується всередині раковини (3-5 штук в одній), потім через декілька днів виходить назовні, щоб закріпитись на камінні або скелях.

Стартапери запевняють, що устриці вже не відтворюються в природному середовищі як колись. Вирощування в клітках — те, що дозволить змінити устричний бізнес у майбутньому.

Джерело:  modernfarmer.com

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх