UMG Investments інвестує в будівництво виробничого комплексу Feednova

16 апреля 2020 в 16:00

2488

UMG Investments інвестує в будівництво виробничого комплексу Feednova

До реалізації проекту будівництва виробничого комплексу Feednova залучилася українська інвестиційна компанія UMG Investments. Feednova стане першим в Україні заводом з виготовлення високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів.


Компанія Feednova інвестиційний проект групи компаній “Ефективні інвестиції” в партнерстві з нідерландською компанією Mada Participations B.V. Про початок будівництва виробничого комплексу було оголошено 4 лютого 2020 року, наразі інвестиції в проект становлять понад $20 млн. UMG Investments придбала міноритарний пакет акцій. Фінансові деталі угоди не розголошуються.

Сучасне підприємство буде побудовано у м. Буську (Львівська область) і створить до 100 нових робочих місць. Feednova експорт-орієнована компанія с запланованою потужністю 90 тонн готової продукції на добу, яка стане бюджетоутворюючим центром регіону.

Інноваційні технології, суворе дотримання міжнародних стандартів якості та прозорі умови співпраці — основні пріоритети роботи компанії. Комплекс матиме чотири найсучасніші виробничі лінії і п’ять котлів (MAVITEC, Нідерланди) потужністю понад 220 тонн сировини на добу.

Підприємство стане першим в Україні незалежним майданчиком, який перероблятиме сировину від зовнішніх постачальників для виробництва високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів для сільськогосподарських і домашніх тварин.

За словами генерального директора UMG Investments Андрія Горохова, участь у проекті "Feednova" дозволить керованій портфельній компанії "Recycling Solutions" найкращим чином реалізувати свій багаторічний досвід та практики управління проектами з переробки відходів. Також важливо відмітити соціальну сторону співпраці.

Декілька останніх тижнів створили безпрецедентні виклики; ми всі вчимося працювати в новій реальності без вірогідних економічних прогнозів. Як локальний інвестор, ми розуміємо що без нових проектів, без створення робочих місць та підтримки бізнес-процесів у портфельних компаніях, швидкого економічного відновлення після подолання пандемії не буде. Ми зберігаємо рух по всім раніше узгодженим інвестиційним проектам, і раді, що наша інвестиція в «Feednova» допомагає створенню в Україні першого незалежного оператора з переробки побічних продуктів тваринництва

Андрій Горохов, генеральний директор UMG Investments

Про важливість проекту для сільськогосподарської галузі та далекоглядні плани розповідає Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній “Ефективні інвестиції”.

Ми будуємо завод, який здатен змінити екосистему всього сільського господарства і тваринництва зокрема. Підприємство стимулюватиме розвиток технологічності в промисловості та принесе в галузь нові стандарти якості. Адже наша робота базується на сучасних технологіях і має високий рівень екологічної безпеки. Власним прикладом ми доводимо, що в Україну можна залучати інвестиції, створювати умови для подальшого розвитку економіки. І це тільки перший крок, оскільки ми плануємо створити аналогічні об’єкти на півдні та в центрі України

Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній "Ефективні інвестиції"

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам.


AgriGeek

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

bn

Вверх